Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Artikli v butikcu, ki niso originalni, morajo biti tako tudi označeni!

Pri veliko puncah sem že opazila stvari, ki nosijo velika imena kot so CHANEL, LV, GUESS a gre le za cenejše oblike in replike dražjih znamK. PROSIM vas, da take artikle USTREZNO OZNAČITE, da ostale uporabnice vedo, da gre za ponaredek. Če namreč vztrajate pri temu, da gre za original in hkrati torbico CHANEL prodajate za 50€ gre za v skladu z pravili in zakoni za goljufijo. [:sokiran] Uporabnice, ki zatrjujejo, da so izdelki originalni, bi morale za vsako dražjo stvar (npr. Chanel, LV), ob artiklu priložitii ustrezen "certifikat". Le tega se najde recimo že pri vsakem izdelku nakita iz linije Swarovski in tako dalje. [:sramezljiv] Ker je uporabnic in izdelkov iz dneva v dan več, je nemogoče čisto vsaki posebaj pisati opozorila, da popravijo oglase, zato vas naprošam da ste pozorne na moja navodila v temah, ki jih objavljam na forumu! Hvala! [:ljubek]
2013 03 05
Kar vem, se certifikat dobi le pri nakitu/urah. [:sramezljiv]
2013 03 07
Louis Vuitton, Chanel in ostale dražje znamke imajo pri torbicah vedno še potrdilo o originalnosti izdelka [:ljubek]
2013 03 08
Aja [:sramezljiv] Nisem vedla.. [:ljubek] Hvala za info.
2013 03 09
Nevem kakšen certifikat, razen etikete lahko dobim, še računa nimam več od oblačil ki sem jih lani kupila. Moja vetrovka Kelvin Klein je originalna sigurno, saj sem se zaljubila na prvi pogled, in pozneje ugotovila, da mi ubistu sploh ne stoji lepo... je pa res super, in enako velja za jopico Guess... Upam, da se bo našla punca, ki bo kupila, in se pozneje prepričala in potrdila da so moja oblačila original.. [:ljubek]
2013 03 16
No Chanel Lui Vitton so pa seveda druga zgodba [:nasmeh]
2013 03 16
če piše na njej Kalvin Klein ni original [:jezik] CALVIN KLEIN je pravo ime. [:nasmeh]
2013 03 17
Hahaaa... narobe sem napsiala [:ljubek] na jakni prav piše [:nasmeh]
2013 03 17
To j epa potem na vsaki uporabnici posebej, če ji njena morala dopušča, da kupi ponaredek ;) PA saj se tudi tako na punci hitro vidi, če je ponaredek ali ne. ;) Vsakemu svoje :)
2013 03 26
mene so preko bolha prou fajn nategnili za adidas pulover...ah brezveze razpravljat:(
2013 04 17
Tole nekatere še zmeraj ne upoštevajo... A lahko uporabnico oz. dotični oglas prijavim, če se to dogaja?
2013 04 30
a lake tudi ponarejajo?? [:sokiran] tega pa res nisem vedela, da se jim splača. No, ker je že ravno takšna tema bom še za svoje izdelke povedala, da so res originali, vsak artikel, ki ga najdete v mojem butiku brez izjem. Na vseh artiklih sem tudi poslikala garancijo o originalnosti, kjer pač le-ta je drugače pa ima vsak artikel še vedno etiketo. Veliko deklet želi zaslužiti s poceni robo in ji nato tukaj nabija ceno, moram reči še to, da svoje artikle vsekakor prodajam pod njihovo prvotno ceno in to samo zaradi tega, ker so to oblačila, ki so prišla v naše trgovine spomladi 2012 in to kar prodajam tukaj so zadnji kosi, ki jih še imam. Vabljene na ogled [:ljubek]
2013 05 04
Hej, pri vsakem izdelku (ura, uhani, majica, čevlji)... če so orginal se dobi zraven vedno cerfitikat! tudi pri posodi itd! Preverjeno! Je pa res tudi to, da so nekateri oblikovalci veseli ko vidijo ponaredke, saj jim je to priznanje da delajo dobro, čeprav se to pri fake stvareh takoj vidi.. lp
2013 05 17
Seveda lahko tudi same preverimo doma original...saj imamo kodo in si na telefonček naložimo bralnik kod in tako poskeniramo. In če je izdelek ponaredek je na boste našli na internetni strani, če pa je original pa najdeš cilje in povezave do vašega izdelka [:nasmeh]
2013 05 27
Prodajanje ponaredkov je kaznivo in nekaj priznanih znamk je v postopku tožbe do ponarejevalcev, prav tako je kazniva preprodaja... Sploh Chanel vem da je še pred kratkim ukinjal kitajske spletne strani s ponaredki. Summerxoxo, kot si rekla, je nespoštljivo do dizajnerjev. Sploh pa, puncam ki na veliko nosijo ponaredke in se prsijo, verjemi da se marsikdo smeji za hrbtom... Meni so bedne že njihove objave na FB kako so fotografirane s parimi LV torbicami, s Chanel očali, ko ti je jasno da si vsega tega res ne morejo privoščit. :) Beda od bede :)
2013 05 28
1 2