Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

zakaj nekatere punce.....

Večina jih postavlja višje cene za rabljene stare cunje kot se dobi v trgovinah. Ob menjavi ki jo izvedem itak samo zato da bi njim uslugo naredila ker ničesar ne rabim pa mi ona piše če bi menjala, pol pa si izberem nekaj pa hoče doplačilo. Mislim wtf te cene so itak namišljene.
2017 10 23
Tudi jaz zelo rada menjam če kaj najdem zase ...ampak sm bila v zadnjem času razočarana saj me je ena nategnila ...menjali sva jaz sm ji poslala novo adidas original majčko ona pa bi naj meni poslala malo nošene gležnarje narediva menjavo dobim jaz gležnarje rastrgane, podplad beg odleplen prodajala jih je pa za 19€ ji napišem da naj mi vrne majčko jaz pa nje gležnarje saj to je polom ampak vrjeli ali ne slike na butiku je pa imela take da so zgledli gležnarji kod novi res...ni želela vrnit mi napiše češ ka sm pa pričakovala..kaj je pol nardila zbrisala vse izdelke iz svojga butika in je ni več gor pomoje že ima zdaj drug profil oz. butik..tak da so se mi menjave gor postavle...+ da mi napišejo ene punce menjaš (ne mislim vseh punc) pogledam v njen butik pa ma notri taka oblačila da niso niti za doma več nosliva ne razumem tega res ne..ceno pa postavijo koda so nove jaz nove stvari prodajam po 5€ ..al pa maš tud take mi piše ena zadnič za softshell dala sm zanj 45e nič nošen nov ona pa meni napiše da mi 5€ ponudi zanj adijo res ...svašta tu gor doživiš
2018 01 15
> Ajanelaja: > Zakaj nekatere punce imate napisano, da "(!!!)NE MENJATE (!!!) razen v primeru, če same predlagate menjavo" - a si mislite, da ste toliko več vredne od drugih? Res zgleda zelo vzvišeno in neprijazno od vas. Prav antipatično. Isto se sama sprašujem! :D
2018 03 06
> gallie: > Večina jih postavlja višje cene za rabljene stare cunje kot se dobi v trgovinah. Ob menjavi ki jo izvedem itak samo zato da bi njim uslugo naredila ker ničesar ne rabim pa mi ona piše če bi menjala, pol pa si izberem nekaj pa hoče doplačilo. Mislim wtf te cene so itak namišljene. Haha res je, primer: usnjena jakna Zara nošena dve sezoni, cena 33 €. Halo no, nova je okrog 40.....
2018 04 01
> afrodita87: > kar naprej pišejo menjam, menjam???? > ko pa ji pošlješ sporočilo pa vedno isti odgovor > "žal ne najdem nič zase" > Vedno nasrkamo tiste punce katere smo res poštene..... [:zafurstriran] > komu sploh tukaj gor še lahko verjamemo..... > mislim da nas je nekaj malo poštenih....... > morala sem to napisat ker se iz dneva v dan ponavljajo iste zgodbe.... [:zalosten] Se popolnoma strinjam!!! Vedno ena in ista zgodba!!!
2018 05 27
meni se zdi neumno, da bi nekaj menjala za artikel nekoga, ki mi piše za menjavo samo zato, da dejansko nekaj menjam. zakaj bi mogla menjati svoj artikel za nekaj, kar nikoli ne bom nosila / ni moj stil / ali pa mi niti ni noben artikel všeč? :s logično je, da bom menjala samo v primeru, da najdem kaj zase.
2018 06 23
Hej tudi jaz to velikokrat napišem. Razlogov je več, neprimerne konfekcijske, ni moj stil ali pa preprosto ne rabim. Podpiram to, vendar nevem zakaj bi jemala nekaj, kar se mi bo valjalo v omari?
2018 07 05
Žal je res..večina menjav je katastrofalnih ,:( Se pa vmes najde kakšen biser, ki te preseneti ravno zato, ker pričakuješ povprečen artikel...in zaradi takih se potem vse skupaj splača ;) Bi bilo pa zelo zaželjeno, da bi se nekako te dobre menjave posebno dodatno označevalo, bolj pregledno - in bi se za menjave lažje odločale 8-)
2018 10 09
> sandra.n4: > Joj, meni se pa zdi logično, da ne vzamejo nečesa, kar jim ni všeč. A misliš, da so te teme samo zato, da si povečajo številko klikov? To je pa možno. Niii reees! A ves koliko krat sta mi pisali vedno znova 2 osebi za menjavo ko sta na mojih straneh zagledali popolnoma nove in visje-cenovne znamke artiklov!? Ko pa sem na koncu le pristala ceprav mi na njunih straneh nic ni bilo vsec in prav, pa sem izbrala enkrat en lep zameten siroki pas, pa ni vec hotela menjave ker je za pas hotela gotovino ali pa vse stvari ki je katerakoli imela malo lepse in recimo nove, nobena ni vec hotela menjave kljub nizji vrednosti njenih izdelkov in si je izmislila da tega vec nima ali pa da si ne zeli vec menjave za katero me je pred tem sama prosila!!! Nekatete bi na vsak nacin hotele tvoje najlepse najdrazje najvrednejse stvari z menjavo dobit in ti v zameno vsilit kak zglodan star nic vreden kos oblacila... vedno znova se to ponavlja, kljub temu da vedno napisem NOBENIH MENJAV!
2018 12 01
> gallie: > Večina jih postavlja višje cene za rabljene stare cunje kot se dobi v trgovinah. Ob menjavi ki jo izvedem itak samo zato da bi njim uslugo naredila ker ničesar ne rabim pa mi ona piše če bi menjala, pol pa si izberem nekaj pa hoče doplačilo. Mislim wtf te cene so itak namišljene. Ja res dobesedno to se tud meni ves cas dogaja in ko hoces nekomu sam za uslugo nekaj na silo izbrat ceprav ne rabis! Katastrofa!
2018 12 01
> kozmična: > Tudi jaz zelo rada menjam če kaj najdem zase ...ampak sm bila v zadnjem času razočarana saj me je ena nategnila ...menjali sva jaz sm ji poslala novo adidas original majčko ona pa bi naj meni poslala malo nošene gležnarje narediva menjavo dobim jaz gležnarje rastrgane, podplad beg odleplen prodajala jih je pa za 19€ ji napišem da naj mi vrne majčko jaz pa nje gležnarje saj to je polom ampak vrjeli ali ne slike na butiku je pa imela take da so zgledli gležnarji kod novi res...ni želela vrnit mi napiše češ ka sm pa pričakovala..kaj je pol nardila zbrisala vse izdelke iz svojga butika in je ni več gor pomoje že ima zdaj drug profil oz. butik..tak da so se mi menjave gor postavle...+ da mi napišejo ene punce menjaš (ne mislim vseh punc) pogledam v njen butik pa ma notri taka oblačila da niso niti za doma več nosliva ne razumem tega res ne..ceno pa postavijo koda so nove jaz nove stvari prodajam po 5€ ..al pa maš tud take mi piše ena zadnič za softshell dala sm zanj 45e nič nošen nov ona pa meni napiše da mi 5€ ponudi zanj adijo res ...svašta tu gor doživiš Ejga res je, ene bi ti v zameno za tvoj cist nov kos oblacila ki je stal 50 al pa 100 in vec ponudile v zameno svoje strgane in ponosene cunje ki niti za prah brisat niso!
2018 12 01
Pred 12 dnevi me je ena sprasevala za eno mojo torbico priznane modne znamke. Potem je napisala, da so ji moje stvari vsec in da ima omejene finance in sicer do 60€ ter ce ji za ta denar ponudim komplet vec svojih oblacil ki so popolnoma nova (vsako od teh sem placala od 49 pa do 180€) in ji jih nekaj tud podarila. Ker nimam vec svojih novih nenosenih in premajhnih stvari, se z etiketo mnoga, kje hranit, sem ji prisluhnila in ji poslala 2 paketa cist novih nikoli oblecenih oblacil > 10 kg cca., 35 kosov novih oblacil = 5 x nove hlace se z etiketo (S.Oliver, Street One, Euronova...) + 4 cist nove modne obleke se z etiketo (Mango, Fenjo, C&A...), 2 x 100% bluza priznane znamke, popolnoma novo presito roza bundo, elegantno ecoleder krilo, fancy jeans jakno z zlatimi gumbi, nov pas in sp. Perilo in se in se drugih stvari, popolnoma nov modni nahrbtnik in novo torbico Carpisa.... vse to za samo 64 € in sama sem morala placat 9€ ptt. Na koncu me zdaj vsak vecer zali, izsiljuje in zahteva se vec oblacil ker da sploh ni vazno kolk sem jaz placala zanje in da kolk so vredna ker sem ji jaz baje obljubila da si lahko izbere vse kar hoce! Je veckrat napisala da so moja poslana nova oblacila popolnoma neuporabna in 20 let stara! Sama pa sem jih kupovala zadnja 4 leta! Pa tud ce bi bila! Za par 100 eurov cist novih oblacil sem ji poslala in to za njenih 55e! Ona pa se zdaj zahteva da ji posljem se novo svileno obleko v vrednosti 120 e + triumph softshell trenerko 200e + nov blazer 60e, ker sem ji baje obljubila vse kar bo hotela! Zato me zdaj zmerja in ponizuje vsak vecer ker sem ji povedala da s taksnimi ljudmi ne mislim izgubljat casa in se dodatnega denarja! Ko pa sem ji rekla naj mi takoj poslje vse nazaj in ji vrnem njenih usivih 55e ni hotela niti slisat ker bo moja oblacila ocitno lepo za veliko denarja prodajala naprej! Itak da sem bila velik naivni idiot ko sem mislila da s tem nekomu v stiski pomagam! NIKOLI VEC!
2018 12 01
> potokarca57: > jaz sem zaključila z menjavami, ker sem bila povečini razočarana, po sliki čisto drugačni artikli kot v realnosti...sama imam po večini nerabljene artikle še z etiketo, ki jih nisem uspela ponositi in jih prodajam za res ugodno ceno, zato še posebno nerada menjam za nošene artikle za enako vrednost. > sedaj imam v opisu, da ne menjam in ne odgovarjam na taka sporočila, ker mi vzame preveč časa...res imam preveč vsega pa vseeno dnevno dobim več ponudb za menjave. Hvala enako! Popolnoma iste izkusnje in mnenje! Sama imam vecinoma se vse prodajane stvari z etiketo ker so mi premale ali pa jih nisem uspela nositi, od drugih bi si pa nagrebla rabljene in nepotrebne stvari! NE MENJAM - dodam k vsakemu oglasu!
2018 12 01
> hellokitty: > Sama raje ne menjam, saj mi večina stvari, ki sem jih dosedaj dobila na menjavah ni ustrezala (poleg kakšne malenkosti, ki ni bila več uporabna). Pač grem raje v trgovino, stvar probam, premislim,...pa še vseeno se potem kaj najde kar mi doma kmalu ni več všeč in konča na butiku :) Tudi sama!
2018 12 01
> phoebe13: > Meni se pa zdi, da ima ogromno ljudi za menjavo polno krame, ki je ne bi nikoli podtaknile svojim prijateljem in hočejo zanjo dobiti nekaj več vrednega. > Sigurno ne vsi, ampak ogromno. Ja dobesedno to se dogaja in ravno take so me redno klikale za menjavo in gnjavile, v zameno pa hotele ponujati samo stare unicene stvari
2018 12 01