Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

zakaj nekatere punce.....

tudi sama raje ne menjam, razen če mi je kaj res všeč... ko sem prvič pristala v menjavo, pa je bilo žal tako: punca predlaga menjavo za moje push up pajkice in imela je res svetovne pajkice v butiku, ker pa je bila vrednost njenih višja, sem ji predlagala, da si izbere še eno stvar, ker je bila noseča, sem ji še sama priložila zares lepo majčko za nosečke, v zameno pa nisem dobila popolnoma nič... torej: BERITE ODZIVE, pa šele potem menjajte
2016 06 21
:)
2016 07 07
rozasta ,,da da tudi sama imam veliko takih izkusenj ,,zelis nekaj kupiti in cakas in cakas ,,zal zastonj ,,med tem casom bi lahko kupila kaj drugega pa ti to gre izpred nosa ,,pac ker si pricakovala pri prvi prodajalki ,,to me kar malo razzalosti ,in se drugic tezje odlocim za kak nakup ,,take neljube zadevice te odvracajo od nakupov ,,zal je tako
2016 07 14
Tudi jaz imam ogromno takšnih in podobnih izkušenj, vendar še vedno - Menjam! Zakaj? Ker se tako znebim veliko stvari, ob enem pa pridobim kaj novega :) Ni prostora v omari? Saj vem kakšne smo... do prve trgovine, pa s polno vrečko domov. :D Torej, tista ki bi se resnično rada znebila stvari bo prej ali slej menjala, da si naredi prostor za nove stvari. :) Si pa upam trdit, da je veliko takih, ki si želijo samo zaslužit (da ne govorimo o postavljenih cenah!)
2016 09 07
> diana.jug: > punce, kaj naredite, ko nakažete denar pa vam ona ne pošlje? kaj naj storim? tud men se je to zgodil..?
2016 11 29
Sem nova tu in nisem si predstavljala, da imajo punce toliko negativnih izkušenj :/
2017 03 01
afrodita87 jaz se ne strinjam s tabo, saj ne vem, zakaj bi svojo stvar menjala za nekaj, kar mi sploh ni všeč oz. mi ni prav. Pač če najdem nekaj, kar mi ustreza, rade volje zamenjam, sicer pa ne :)
2017 03 02
jaz sem zaključila z menjavami, ker sem bila povečini razočarana, po sliki čisto drugačni artikli kot v realnosti...sama imam po večini nerabljene artikle še z etiketo, ki jih nisem uspela ponositi in jih prodajam za res ugodno ceno, zato še posebno nerada menjam za nošene artikle za enako vrednost. sedaj imam v opisu, da ne menjam in ne odgovarjam na taka sporočila, ker mi vzame preveč časa...res imam preveč vsega pa vseeno dnevno dobim več ponudb za menjave.
2017 03 18
Zato imam jaz gor v svojem profilu napisano, da menjam samo, če najdem zaklad! 8-) Ker tako pač je, menjaš samo, če najdeš nekaj kar res potrebuješ ali pa te res ful impresionira. Da bi menjala kar tako, za reči, s katerimi potem sama nimam kam - nima smisla. Tega imam doma vse polno in ravno zaradi tega uporabljam Moj butik. Da se teh reči na koristen način znebim. Vsekakor raje prodam kot pa menjam. Če pa je res kakšna fajn priložnost, pa ajdi, menjam. Ali pa delna menjava, z doplačilom. Vse se da zmeniti :)
2017 03 22
tudi jaz rajši ne menjam, ker imam že tko ponavadi preveč stvari.. oziroma moj okus je tut deloma kriv, da ne najdem nič zase, tako da tut rajš napišem, da nič ne najdem, kot pa da nekaj menjam.. :) moti me pa tudi, ker nekatere dajo tolk visoke cene in greš preverit recimo na ebay ali amazon za koliko se prodaja tam stvar in je v ceni res res ogromna razlika.. :D
2017 04 09
Tudi jaz z veseljem menjam, če najdem kaj kar sodim, da bi mi prišlo prav. Dosti raje pa prodam, ker bi rada izpraznila omare in ohranila le stvari, ki jih dejansko uporabljam. Imela sem tudi eno zelo slabo izkušnjo nekoč. Sem menjala eno zelo lepo in drago stvar, ki je nisem nosila, samo zato, ker sem impulzivno prijazna, dobila pa sem pokvarjeno olje za telo... Dogodek sem pol pokopala pod zemljo in pač. Lekcija. Ne menjat samo zato, da ustrežeš tisti, ki prosi. Sicer pa se strinjam z LumixM. Sem bila prav zgrožena, ko sem to po naključju ugotovila. Mi je bilo nekaj ful všeč, amapk neprave velikosti in sem stvar izsledila, cena pa skoraj 10x nižja. Pol sem sicer razmišljala, če punce vključijo tudi kake poštne stroške, ali pač samo toliko kasirajo. Heh :/
2017 04 17
diana jaz skoz govorim da se denarja ne deva vnaprej veš kolko sem že jaz hotela kupit pa so hotele denar naprej in rajši nisem kupila, je več vrjant pošlješ vnaprej nimaš nobenih dokazov zakaj si ji poslal ona lahko reče da si ji dovzen če pa imas sliko in dogovor in je use po povzetju, pa lahko naredis tekojšno prijavo ali pa na bančni racun ali pa v koverti meni je to smešno jaz rajši ne kupim pa usaki dan plačujem pakete na pošti od trgovin kar velike zneske pa če noče prodat ne silim denarja vnaprej se ne deva nikoli
2017 05 24
Jaz sem zmetala ogromno že stran resnično ogromno ker se hitro naveličam in veliko kopujem, pa so res lepe stvari moderne, pa se negrem v to spuščat no potem imas pa take težave pri menjavah to kar ene tukaj gor prodajajo od majčk hlač itd cene da ne govorim obutev drazja kot v trgovini rabljena, v celju je taka trgovina kot je tule gor use dobiš po 1 e do 3e pa sem marsikatero majčko tam kupila ko nove so pa za 1e tukaj so pa cene da dol padeš .
2017 05 24
Zakaj nekatere punce imate napisano, da "(!!!)NE MENJATE (!!!) razen v primeru, če same predlagate menjavo" - a si mislite, da ste toliko več vredne od drugih? Res zgleda zelo vzvišeno in neprijazno od vas. Prav antipatično.
2017 09 11
> diana.jug: > punce, kaj naredite, ko nakažete denar pa vam ona ne pošlje? kaj naj storim? >> Isti problem imam tudi nevem?
2017 10 14