Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

zakaj nekatere punce to delajo

žalostno res očitno hočejo ene punce obogatet ja :) ena punca pa prodaja ene šuhe za 50 eur češ da je dala prej 120 eur c.c.c [:tihsmeh] a na ebayu sem gledla čist iste pa pridejo 30 eur še to ne heheh :d očistno misli da smo punce čist nore da bomo nasledle [:tihsmeh] [:smeh] boge so si ene res no :D očitno mislijo da bojo miljonarke ratale zaj :D ojoj svašta pička rodi heheh :D
2013 03 05
Mislim, adijo pamet...Jaz pač prodajam stvari, ki mi v omari ležijo [:nasmeh]
2013 03 05
Pikapoka ti si faca! :-D zadn stavek ej! Kje to poberes! :-D :-D :-D
2013 03 05
Ja v omari nam lezi vso cudo! Jaz mam tud verizice iz kika! Pa nem nikdar tk tupa da bom dala gor k je ze postnina vec kot krama ki jo mam doma! To dobi moja mala za igrat! . [:tihsmeh]
2013 03 05
armani torbice ponaredek prodajajo po 50e a sama sem dala za njo 90e original v xyz halo to mi pa ni normalno [:rezoc]
2013 03 05
kittycat .. ene hočejo ubogatet :D očitno mislijo da bojo eno plačo( iz svojih cunj in torbic) vun doble hehehehe [:smeh] [:smeh] [:smeh]
2013 03 05
Pikapoka,tak sm se nasmejala ob tvojem komentarju... [:tihsmeh] Zakon si!!
2013 03 05
ooo hvala hvala :)
2013 03 05
a lahko kakšen primer tega nakita, kako zgleda?
2013 03 05
pa tud čevlji iz Top Mode ,, koštajo 15 euro danes sem bla ,, a ona ih še nošene prodaje za 35 wtfffff
2013 03 05
Dolga verizica na koncu o [:jezen] besek z slonjo glavo! .
2013 03 06
Vsaka prodaja po ceni kot hoče ;) Če ve veste, da je neka xy stvar v kiku 1€, tuki pa je nekdo prodaja za 5€, pač ne kupite in je to to. [:nasmeh] Al pa stvari na razprodajah...Ok, ona je kupla za 30€, ti pa na razprodajah za 10€.. Kje pa piše, da ona ve, da je blo na razprodajah tolk znižano? [:sramezljiv] Ne vem,no. Men je kr mal hecno zgubljat čas za take.Saj je SAMO njihov problem če ne bojo prodale, ne vaš. Če pa jim rata prodat po višji ceni, pa bojo v plusu. Jaz jim ne bom fouš. ;) Verjetno je tud dosti takih, ki se jim vsak € pozna in jim pride prav..Naj probajo, zgubt tak nimajo kaj. ;) Jaz sem že večkrat v trgovini kaj vidla, pa ni blo al moje cifre al barve,k sm jo hotla..Tud če je bila taka stvar 10€, sm jaz pripravljena dat več,da dobim kar sm iskala ;) Al pa kake stvari iz tujine recimo.. Tud če stane v USA 4dolarje, sem jaz pripravljena dat dost več,če mi je nekaj všeč. Pa menda nisem ista, ki tako misli [:sramezljiv] Ne vem, sam opažam, da je en kup enih kritik tle po forumu in jaz se včasih prav bojim kaj objavit..Prvo pregledam iz miljon strani,da slučajno nima kake mikroskopske pikice kje,pol pazit,da ne daš previsoke cene,pol pazit,da...Joj,no. [:omoticen] Ene kritike so več kot zaslužene (npr. tiste, ki so dobile poškodovan - umazan izdelek), samo ene se mi pa zdijo kr nekej. In zanimivo mi je,da dostkrat,ko nekdo res pošlje nekaj slabega, niti minusa ne dobi, tist pa k proba prodat izdelek za 1€ iz kika za višjo ceno pa..ojoj. Waaah, kolk enega negativizma. [:sramezljiv]
2013 03 07
Punce, proda, 6 parov uhanov za 5 evrov... eni kupljeni v španiji eni v muillerji.. (upam da si lahko tuki reklamo naredim) .. pa da nisem s tem kaj ušpičla [:jezik]
2013 03 16
azzurra, podpis pod tvojo objavo [:nasmeh]
2013 03 17
1 2