Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

"Opa, nekaj je šlo narobe"

Se še kateri to dogaja na prvih par kategorijah, ko poskuša odpreti? Kaj je to? In kje je administratorka? [:prestrasen] [:prestrasen] [:prestrasen]
2014 11 25
Super, ker se to tudi meni dogaja. Sploh ne morem nič objaviti.
2014 11 25
tud jaz vec nemorem :/ grrrrr
2014 11 25
Jz pa ne morm nalozt artiklov.. [:jok]
2014 11 25
Se podpišem pod komentarje [:sramezljiv]
2014 11 25
Upam, da bodo punce začele manj objavljati oglase .... Najbolj mi gredo na živce oglasi punc, katere objavijo 5x isto temo [:zalosten] Če se le da punce - brišite svoje stare teme in s tem pripomorete k hitrejšemu delovanju butikca [:ljubek]
2014 11 25
jaz pa svoje stare teme že pridno brišem kak teden, zbrisala sem ze 400 svojih odprtih tem za dve leti nazaj [:nasmeh] ko me vrze na OPA, sam grem nazaj pa spet brisem [:nasmeh]
2014 11 25
Tudi meni ne gre objavlat, sem pa skusala tudi zbrisat stare teme, pa mi isto pise 'opa,nekaj je slo narobe' , tako da mi dejansko gre objavlat samo ppd to temo,ki pa sicer sploh ni namenjena za prodajo artiklov oz. Reklamiranje.
2014 11 25
Vse bi štimalo, če bi vsaka za sabo pucala stare teme!!! Kot drugo pa...čeprav piše "opa, nekaj je šlo narobe" SE JE TEMA USPEŠNO ZBRISALA...tako, da vas naj to ne zavede. :) Brisanje tem gre hitreje če si jih lepo po vrsti odpreš v novem zavihku in potem samo klikaš ter brišeš. :)
2014 11 29
Meni je to izpisalo, pa nisem imela starih tem, ker sem pravzaprav odpirala prvo temo [:nasmeh] No, nima veze, sedaj vse dela ok [:smeh]
2015 03 31
Forum spet šteka... Očitno je server preslab, ker ni res da zadeva ne more funkcionirat, ko pa so hrvaške in srbske krpice poštimane v nulo. Kak pa fukncionira npr. Bolha, ko je uporabnikov še več kot tukaj? :) Čisto lepo, ker se jo sproti urej!
2015 03 31