Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Uporablja katera CC kremo?

Sama imam mesano do mastno kozo z nepravilnostmi in iscem ustrezno CC kremo. Ima katera kaksen predlog/nasvet? :)
2015 07 04
jaz imam ogledano tisto od mixe, moram še sprobat :)
2015 07 04
hoi imam svetlejšo kožo in tudi malenkost mastno, kupila sem si bourjois 123 cc kremo po predlogih na forumih. za moje pojme predraga (stane 12€ v dm-ju), količina je majhna, ampak je itak ne uporabljam veliko. ni ravno prekrivna, ker to itak ni puder. recimo, da ti poenoti ten kože, mozoljčkov pa ne zakrije, baje tudi ne maši por. kolikor sem brala je najboljša krema bb MISSHA, ki pa razen na ebayu ne vem kje se jo dobi.
2015 07 04
Hja js sem tut neki brala forume, predvsem planet lepote ampak so za kaksne recimo nivea, garnier, max factor ocene vse tam iz 2012, 2013, ko so se ze zagotovo izdelki spremenili. Ker 12eur mi je predrago, za tok dobis se ornk puder, ki je fajn prekriven. Ravno zato bi raje cc kot bb kremo, ker so bolj prekrivne. Poleti mi je malo zoprno met puder, ki se ti stopi potem na obrazu.
2015 07 04
js uporabljam že pol leta bourjois 123 cc kremo in sem res zelo zadovoljna! imam par mozoljčkov in malo rdečice in mi use lepo prikrije, ni pa zdej nevem kako prekrivna :) izpade pa zelo naravno, tko da je super za usak dan :) količina (30ml) je takšna kot pri useh drugih podlagah; jaz jo uporabljam skoraj vsak dan pa jo imam tu nekje za 4 mesece, tako da se meni osebno ne zdi tako zelo draga :)
2015 07 04
Ta ma odtenke ane? Ravno pri takih stvareh me je najbolj strah dajat "velike" denarje, ker ce bi falila odtenek, si direkt glavo odkinem. Sem se cist zacetnica glede teh stvari in ne znam sama zbrat, se mi zdi, da tiste prodajalke, najveckrat studentke (pa brez zamere, samo navadno so one tiste, ki ne znajo svetovat), vejo lih tok k js, torej nic.
2015 07 04
čeprav je za kožo bolje kakšna fajn krema, ne pa puder [:jezik] sploh poleti
2015 07 04
ja, ima 4 različne odtenke, ampak meni na srečo eden super ustreza :) o prodajalkah se pa strinjam, redko naletiš na kakšno, ki ti resnično zna prav svetovati..
2015 07 13
Infinity, mogoce ves kaksen odtenek bourjois cc kreme bi ustrezal, ce imam ponavadi Revlon sand beige odtenek ali Max factory face finity 47, torej med svetlejsimi? :)
2015 07 13
Jaz imam bourjois,edina ki mi ustreza. Darphin sem mislila kupiti pa mi je predraga čeprav jo uporabljam 1x/mesec pa vseeno,bo prej rok pretekel haha [:smeh] [:smeh]
2015 07 15
katere so vredu cc ali bb kreme (najraje cc), ki so čim bolj svetle za mastno/normalno kožo? tak da ne potegne preveč na oranžno?
2015 08 17