Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Ročna dela /

Pomoč, ideje?

Živijo punce, imam ene hlace, ki so bile kupljane natrgane in so imele preko luknje v bistvu resice od blaga, seveda so se mi vse te resice potrgale, zdaj pa mi štrli koleno ven. Ma katera kako idejo, kako urediti/prenovit hlace, da bodo izgledale boljse.? Nekak pa si nebi rada blaga šivaala na notranji strani gor, ker mi ni všeč ;D Torej kreativke pomoč ;D. Sem priložla sliko ;) [slika:e008b5a2-4304-441a-bc90-681e80f2fdc7]
2013 05 23
oj jkaz vse te hlače ki se mi tako iz jeansa vtrgaja si kupim belo ali črno blago čipkasto pač tam kjer blago na kile prodavajo.in nesem šiviliji in mi ona to zašije notre v hlačnice pa pride full dobro sam ne gosta čipka ampak da se bolj vidi da je čipka škoda da nimam kabla bi slikce naložla kako si jaz to dam naredit pri šiviliji kabel komaj dobim v soboto.aja pa k temu jeansu bi najbolj pasala bela čipka..........jaz nič ne bi to sama šivala ker šivilija zna res dobro zašit sam mora zašit od znotraj hlačnic ne kr čez to luknjo čipkasto blago upam da ti je všeč moja ideja.no vsak ima svoj okus.lepo bodi
2013 05 23
O ful dobra ideja tole s cipko :) samo a se ne vidijo pol sivi od zunaj tudi? Jaz bi si jo po moje kr nalepla z lepilom za textil :)
2013 05 23
Oooo zakon ideja!!!! Saj moja mami je vcasih sivala ful v prostem casu (ko so se prosto cas poznali) in mamo vse stroje, sam po material si moram se iti. Fak, kak zakon ideja! Saj tudi ce se vidijo sivi, so to drobni sivi, ker meni pa to lepilo nekak ni vsec ;D
2013 05 23