Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Uporaba Iskalnika!

Pozdravljene! Zanima me kako nakupujete prek spleta. pa ne samo na Mojbutik.si greste v kategorijo new in in listate listate dok ne najdete nekaj kar vam je všeč... ali ste morda bolj napredne, varčne, oz. preračunjive, da si doma naredite red, pregledate kaj boste še nosile, kaj rabite, kaj vam v določeni kombinaciji manjka... in potem iščete in kupujete samo to... Saj opažam da je vedno več nekakšnega nakupovanja iz dolgčasa. ko mislimo da nekaj potrebujemo.. a tega sploh ne... No da povem svojo strategijo... 2x letno je v stanovanju raztur. (ja.. kr kupujem nagosnko:P )... no in 2x na leto zložim vse ven iz omar, in sortiram. kaj gre stran, kaj gre na mojbutik, na kaj sem čustveno preveč navezana in bo kar čakalo v omari.. ter kaj nameravam še nositi. Ko se odločim in ugotovim koliko malo imam resnično nosljivih oblačil, si pripravim spisek ( ki se ga skušam držati) in dejansko iščem točno določeno stvar. Nevem.. določen pulover za k tistim hlačam ali srajco za pod meni najljubši sako... skratka.. bolj razumen shopping. sedaj je od tega že skoraj 2 leti... in morem priznati da mi prav nič ne primanjkuje... kdaj je manj več...:) še posebej ko je komot, unikatno, lepo stoji, in primerno za več različnih priložnosti:)
2016 10 07
Ponavadi ne gledam vseh novosti (tukaj ali v kaki drugi spletni trgovini) ampak iščem samo določene kose, modele, barve. Super strategija, tudi jaz poskušam nekako tako kupovati, mi pa ne uspeva vedno točno tako kot bi hotela. Tako, da še vedno občasno kupim kaj kar je prenagljen nakup, kar se mi zdi, da bom nosila, pa potem ne nosim. In tega se ponavadi precej hitro zavem. :") Ker če ne oblečem zelo kmalu po nakupu, ne bom nosila... :")
2016 11 03