Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Ima še katera težave z odpiranjem strani, brisanjem artiklov ect?

Se katera tehnične težave na tej strani?
2019 01 24
Meni trenutno ne briše že oddanih artiklov, ki sem jih označila kot prodano.... :s Sem jih hotela zbrisati, da bo bolj pregleden butikec, a očitno ne gre. ...
2019 02 08
čudno 2 artikla, ki sem jih imela označena kot prodana lahko izbrisala, 2 artikla isto označena kot prodana pa ne .... ne razumem v čem je trik
2019 02 08
V imenu artiklov pobriši ikonice oz. tiste mini slikice daril, še enkrat shrani oglas in ga potem izbriši.
2019 02 09
Hvala na nasvet :")
2019 02 09
Ni problema. Upam, da je pomagalo. :)
2019 02 09
Pozdrav! Da, tudi jaz jih imam. Občutek imam kot da ta stran Moj Butik sploh NE DELUJE pravilno. Ko si pišem s kupkami in prodajalkami menijo, da ta stran dela le občasno, sporočila ki si jih pošiljamo pa ležijo neodprta in neposredovana v naših predalih. Ma....., brez veže - RESNIČNO..... P.s. Kot da nas imajo "tam oni" za norca..... :(
2019 04 18
Bok ve KAKA politika se vodi tu gor..... Al bi jim morali denar dat, plačat?....., da bi bolj migali z dostavljanjem sporočil... Tu kot da se nekdo igra z našimi živci in potrpljenjem.... Par mesecev čakam na odgovor, ko mi pa stranka odgovori je artikel SEVEDA ŽE prodan. S tem nas menda hočejo prisilit da bi jim še dodatno plačevali tu gor - tu gor, za njihovo NE-delo..... No ja, če bi plačali potem bi verjetno tudi oni kaj več delali oz bi "dovolili" da bi šla naša sporočila naprej tako kot je treba. Tako se pa lahko samo slikamo - MI - NE - plačniki. Ma..... svaštaaaaaaaaa......... Saj tudi tegale verjetno NIHČE ne čita "od tam gor" in se mi tukaj kar sami s sabo pogovarjamo. hahahahahahahahahahahahahahahahaha
2019 04 25
jaz. Zadnjih artiklov sploh ne vidim slik...
2019 06 24
Sama nekaj časa nisem bila aktivna na butiku in izbrisalo se mi je za 4 strani izdelkov :( Res škoda...
2019 08 27
sploh mi ne kaže slik,niti mojih niti nobenih drugih,samo obris obleke v krogu.Ima še katera te probleme? Res čudno....to traja že nekaj dni. >:(
2019 09 14
> TIROL-64: > sploh mi ne kaže slik,niti mojih niti nobenih drugih,samo obris obleke v krogu.Ima še katera te probleme? Res čudno....to traja že nekaj dni. >:( Tudi meni se dogaja isto. Pa redno visim in poslujem na butiku. :(
2019 09 14
Enako tudi pri meni...kaj se dogaja??? Seh hotla naloziti artikle in ne gre...
2019 09 15
Tudi jaz ne vidim nobene fotografije artiklov. Administrator, obrazložitev, prosim.
2019 09 15
Meni paa ne gre nalozit slik??
2019 09 16
1 2