Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

ogabno .. !!

res mi se gnjusi in mi je tako ogabno ko nekatere prodajate kopalke ( nikoli nošene ali samo 1x ) in se slikate v njih , oblečene in še nevem kako .. mimogrede se zgodi da imaste recimo premočen tok in se spusti na kopalke in že to je potem posledica okužbe , jaz osebno nikoli ne kupim rabljenih kopalk , če že morajo res bit ali nove ali pa res nenošene , ker to je ogabno da se nekatere slikate v njih potem pa jih prodajate . dejte se malo zamislit tudi tiste ki kupujete , kaj lahko tvegate , ker nikoli ne veste kakšne probleme ima uporabnica ( bolezni ) ali pa kaj bi lahko bilo . mogoče se nekaterim zdi to kar sem napisala smešno , češ da nemorete nič staknit , sej se itak opere , ampak dejansko potem to niso več nenošene kopalke .. jaz nikoli nebi in nisem prodajala kopalk katere sem nosla , če bi že 1x bi jih oprala in se nebi slikala v njih in jih pospravila nazaj v omaro !!. grozaa kaj vse vidiš tukaj !
2013 08 01
hej, to imaš popolnoma prav, vendar je možnost tveganja tudi v trgovini; namreč nikoli ne veš kaj je imela punca pred teboj.. zato vedno kopalke pomerit čez hlačke, pred uporabo pa jih oprati. tako sama prakticiram; kar se tega tiče je res delikatno
2013 08 01
Fujjjjj!!!!!!!! Res ugabno pa isto hlacke itd mrs:/
2013 08 01
hehe, res je nekatere slike so prav neprimerne za objavo, pa novi nenošeni moderci in se slikajo v njih - pol pa se punce tukaj čudijo zakaj jim pišejo neki čudaki če prodajo rabljene tangice in ne vem kaj še vse [:zaspan] [:zaspan] [:smeh]
2013 08 01
ja ampak zanimivo kako so potem te pod top uporabnicami , ki prodajajo svašta kar npr nebi bilo dovoljeno a tiste ki imajo mogoče več stvari doma slučajno isti model pa 2 barvi npr kot fifi pa moonflower pa sta takoj blokirani ..
2013 08 01
sem zasledila res neprimernih stvari tukaj ki se prodaja res preveč , pa so še vedno tukaj
2013 08 01
Se strinjam, meni je tudi to malo mimo. Kopalke lahko slikaš samostojno, potem pa zraven mere napišeš in je :)
2013 08 01
Mislim, da te punce, ki se slikajo v kopalkah in modrčkih, hočejo pokazat svoje telo [:rezoc] ampak žal ta stran ni namenjena temu [:smeh]
2013 08 01
[:smeh]
2013 08 01
KimK317 sej moonflower je pod novim imenom Good*Looking* jo imaš gor [:rezoc]
2013 08 01
Kaj imam jaz zdaj tu veze s kopalkam, itd... [:smeh] [:smeh] [:jezik]
2013 08 01
ma ne sam povem haha , da če te kdo rabi [:rezoc]
2013 08 01
[:jezik]
2013 08 01