Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Rabim vaš nasvet oz. pomoč :))

Mene pa zanima če mi lahko katera svetuje oz. pove malo kako je s temi podaljški in kakšne so vaše izkušnje z njimi, kateri so najboljši, kako pravilno izbrati barvo (glede na to da imam sama pobarvane lase), itd... Sem gledala na Ebay-u pa bi si za prvič kupila nekaj ugodnega da vidim če bi to pri meni sploh funkcioniralo [:tihsmeh] ampak je tolk nekih različnih zadev da sem se kar zgubila med ponudbo [:sokiran] Vsak nasvet bo prišel še kako prav saj tega še nikoli nisem uporabljala, hvala [:ljubek]
2012 12 23
Jih kupujem iz strani www.lasni-podaljski.net in so res super pa še tale punca ki ima čez to stran je res ful fajn [:nasmeh] vzame si čas in ti vse lepo razloži preden jih kupiš [:nasmeh] Vzamem pa ponavadi tele clip on na špangice (naravne lasne podaljške remy kvalitete) ponavadi potrebujem kar paket xl ali pa naročim še par pramenčkov zraven ker imam res goste lase [:nasmeh] Malo si poglej to stran boš videla [:nasmeh]
2012 12 23
Pa je to res obstojno da ne pol kje v javnosti vse skupaj spusti [:tihsmeh]
2012 12 23
To pa tudi mene zanima, če se v trgovini popraskaš po glavi ali pa si zatakneš pramen za torbo ali pa kaj takega, se clip-on premakne? [:rezoc]
2012 12 23
Ja meni je enkrat ena svetovala oz. je rekla da so njej boljše tiste ki so na čepke in jih pritrdiš na lase, zdaj pa ne vem za kaj se odločit
2012 12 23
Meni se se noben ni nikoli premaknil. Joj z unimi cepki kreatinskimi pa nebi tvegala...moja soseda je frizerka in pravi da unic svoje lase tako da ni fajn..pa tudi eno punco poznam ki ima zdaj tok unicene laske in se malo lask ima saj se tvoji pulijo..tako da nevem..jst svoje puscam dolge umes pa vsake toliko casa fejkam z podaljski [:tihsmeh]
2012 12 23
Ja nič bo treba probat pa kar bo pač bo [:tihsmeh] Sej tiste ki so naravni lahko barvam, a ne?
2012 12 24
Najboljše počakati da lasje zrastejo [:nasmeh]
2012 12 24
Žal nimam te sreče da bi mi hitro rastli tak da bi lahko kar ene 5 let čakala, pa me prej že mine vse skupaj [:tihsmeh]
2012 12 24
To se ti samo zdi vsak mesec 1 cm to se pravi da mas v 2 letih ze 24 cm sej gre hitr umes pa fejkas s podaljski svoje [:nasmeh]..jst mam sreco da mi tok hitr rastejo se najbolj opazm pri frufruju ki so ga strizem na 2 tedna [:nasmeh]
2012 12 25