Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

prosim za pomoč

mi lahko katera pomaga zakaj mi ne gre naložiti slikic, verjetno niso prave velikosti ali kaj podobnega ker zeloooo dolgo nalaga potem pa me vrže nazaj na prvo stran [:zafurstriran] me to že malo spravlja ob živčke [:smeh]
2013 03 11
danes je tole nalaganje slik "misija nemogoče" [:smeh] Tudi mene neki heca, pa me prej nikoli ni. Me skos meče na prvo stran, pa imam velikost slik čist ustrezno [:zalosten]
2013 03 11
Prevelika slika je - jo moraš pomanjšati. Sicer pa če, dolgo časa packaš opis - te tudi vrže na 1. stran. Priporočam, da si pomanjšaš sliko in copy paste opis artikla. Napake pa potem po objavi popraviš.
2013 03 11
najlepša hvala [:nasmeh]
2013 03 11
Mogoče je kaka napaka na serverju, mene prejšnji vikend sploh ni spustilo naprej, sem po 30x na dan probala naložit pa cel vikend ni šlo, v ponedeljek pa spet normalno. Očitno bo treba potrpet vsake tolk :D
2013 03 11
Mene tudi pošilja na prvo stran, ko potrdim slike...do sedaj so bile čist ok velikost kot je...sicer mi je pa včeraj zvečer cela stran zmrznila, tak, da nisem mogla več gor...preobremenjenost?? [:rezoc]
2013 03 11
Jaz opažam da se to ponavadi dogaja zvečer, ko je veliko punc tukaj gor in je ''gužva'' [:nasmeh]
2013 03 12