Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Iščem /

Iščem res svetel a prekriven puder

Živjo. Mogoče katera za kak tekoči puder, ki je res svetel ampak še vedno prekriven. Imam avonov puder in mi je res super, da sem končno našla dovolj svetel puder a je totalno neprekriven in meni se ne zdi obstojen (od doma sem cca. 10 ur na dan) in včasih že na polovici dneva zgledam čist skozlano. Tak, da če ga katera ima ali pa vsaj ve, da obstaja, da mi ni treba celega muellera na glavo obrnit bi bila res srečna.
2014 02 05
Hej, zakaj pa ne poskusiš s kakšno BB kremo ? Jaz rajši kot puder, uporabljam to.
2014 02 05
Revlonovi pudri so dobri in cenovno kar ugodni, samo sem opazila da so nekaj svetlih odtenkov umaknili iz prodaje. Imam tudi jaz večen problem s temi pudri, se ravno na enega navadim in ga ne prodajajo več :)
2014 02 05
jas imam bourjois healthy mix serum, najsvetlejši odtenek
2014 02 05
Poskusila sem vse bb kreme kar se jih pri nas dobi. In so mi vse pretemne. Najbližje je še cc od maxfactorja se mi zdi, pa še vedno zgledam ko da sem pretiravala z bronzerjem ali solarijem. Moram probat kkšno MIsshino ampak imajo čisto preveč izbire in še odtenke v nekem čisto novem sistemu.
2014 02 07
jaz imam dobrega :) popolno prekrije in naredi res lepo polt,je pa svetel odtenek :) samo je mineralni puder in ni tekoč :) tekoči mi ne odgovarjajo
2014 02 09
Poglej mogoče od Maybelline Affinitone 03-Light sandbeige... Če si pa res "princeskasto" bledična ti najbrž tudi ne bo ustrezal... Ima topel podton.. LP
2014 02 10
colorstay revlon.ampak si kot maska po njem...men je mal pretežak!healthy mix od bourjois je res kul puder,ampak ni ravno prekriven,ker niti ni narjen za neke mat efekte...
2014 02 11
Danes sem imela manjše odkritje. V Mullerju nimajo vseh odtenkov, ki obstajajo npr. Deborah pudri se pri njih začnejo pri 1. Obstaja pa še 0. Tako, da sem izsledila svetlejše odtenke v dm-u.
2014 02 11
jaz imam samo sproban puder max factormax face finity all day flawless 3 in 1 foundation spf 20 beige 55. meni je presvetel, če te zanima ali koga drugega.
2014 02 14
Sama že nekaj let uporabljam samo REVLON-ov puder Color Stay, ker je edini prekrivni, svilnato lahki in 24H obstojen, madežev pa ne pušča na oblekah!!! Pred tem sem že uporabila različne vrhunske pudre ( Elizabeth Arden, Sheishido, Guerlein, Max Factor, L'Oreal, AVON, Bourjour, ... in še in še), pa noben ni bil prekriven, imela pa sem občutek maske, čeprav so me večkrat naličili vizažisti, zjutraj naslednji dan pa sem se vsakič kljub temeljito očiščenemu obrazu zvečer, zbudila z novimi podkožnimi mozolji, ker koža, pore niso dihale!!! Ta Revlonov puder je res zakon, sama sem si iz bojazni, da ga ukinejo, pred mesecem dni nakupila par stekleničk v odtenku Sand Beige in Natural Beige, tako da ti lahko katerega po polovični ceni odstopim! Res je zelo obstojen, prekriven in lahek, svilnat, da sploh ne veš, da ga nosiš na sebi!!! Sporoči, pa ti ga lahko pošljem! Lep pozdrav! Virginia
2014 02 16
REVLON Color Stay - najboljši tekoči puder ever!!! Preizkusila sem že vse razne prestižne in drage pudre, pa mi noben še doslej ni zagotovil vsega, kar moja koža potrebuje: - dobra prekrivnost, v tanki plasti in brez občutka maske - svilnata struktura, zelo majhna kapljica pudra zadostuje za enakomeren nanos - 24-urna obstojnost, ne pušča madežev in se ne paca - ne maši por in s tem posledično ne povzroča nastanka mozoljev, kot večina drugih pudrov - obstajata 2 različici pudra za mešano in mastno kožo ter za suho in normalno kožo - obširna paleta odtenkov, Ivory najsvetlejša - cena od 13 do 16€ nekje, odvisno od drogerije PUDER JE RES EDINSTVEN IN NEZAMENLJIV! ZMAGOVALEC NAD NAJBOLJŠIMI - GARANTIRANO!!!
2015 11 01
jaz imam enega od borjuois ki je zelo svetel, pre svetel zame. če te zanima mi lahko pišeš pa se zmeniva za zelo simbolično ceno. lp
2015 11 02
Imam puder Bourjois Flower perfection, nikoli nisem našla bolj prekriven puder pa še zelo svetel je. Res super
2015 11 19
Res je, Revlonov tekoci puder ColourStay je edinstven, lahek, prekriven, 24ur obstojen, ne masi por, odlicen in nenadomestljiv skratka!!! Sama sem preizkusila pred tem ze vse najdrazje in najbolj priznane pudre, pa mi se noben hkrati ni zagotovil: popolne prekrivnosti rdecice in nepravilnosti ter istocasno tako svilnate tanke tancice brez efekta maske, mascenja koze in zapiranja por ter puscanja madezev! Ga ne zamenjam za nic na svetu, je nenadomestljiv!!! > MrsGinny: > Živjo. > Mogoče katera za kak tekoči puder, ki je res svetel ampak še vedno prekriven. > Imam avonov puder in mi je res super, da sem končno našla dovolj svetel puder a je totalno neprekriven in meni se ne zdi obstojen (od doma sem cca. 10 ur na dan) in včasih že na polovici dneva zgledam čist skozlano. > Tak, da če ga katera ima ali pa vsaj ve, da obstaja, da mi ni treba celega muellera na glavo obrnit bi bila res srečna.
2016 04 02
1 2