Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Klubi, srečanja /

ali je to nepismenost?

Ja vem.:) ampak nekatere zacnejo potem gnjavit (vsaj tako sem videla tukaj gor) in na silo nekaj vsiljevat.
2014 10 28
SE STRINJAM. in še nekaj za VSE PUNCE KI SO TU NOVE ALI PA NE. če se upraša za MENJAVO, pomeni če artikel želiš izmenjati z katerim koli artiklom, ki se nahaja v mojem butiku, oz. v butiku punce, katera upraša, za približno isto ceno. ker sem že doletela na odgovore: -zakaj? -kaj to pomeni? -kako pa? - ali pa da si izbere artikel, ki ima 3x višjo ceno od željenega. tako da prosim prvo si preberite navodila ZA UPORABO mojbutik!! hvala za razumevanje
2014 12 10
js mam tudi eno prvo sliko iz interneta (ker se js namreč ne bom slikala v spodnjih gatah in bi rada, da punce vidijo kako izgledajo gatke na telesu), ampak so potem na isti povezavi objavljene iste gatke, ki sem jih slikala doma s fotoaparatom. pa tudi ene par pasov imam v različnih barvah in kaj nej nardim z njimi? dobila sem jih, sama itak ne rabim 5 istih pasov, ker mi niti niso všeč in jih tukaj prodajam. js mislim, da tega ne bi blo treba odstranit, ker zase pač vem, da se nimam za trgovino, ampak za uporabnico.
2015 02 10
1 2