Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

res potrebuj vaso pomoc :)! hvala

Zdravo punce zadnje case sem zacela dobivat akne,rdece fleke po obrazu.....noben korektor ki sem ga do zdej kupla mi ne more prekrit al pa prekrije za 1uro in to je vse al pa od mraza ne drzi dolgo :( Ce ima katera v svojem butikcu kaksen ZELO prekriven puder,korektor ali karkoli in ji je v mojem butikcu kaj vsec bi bila zelo vesela :) Hvala punce
2014 11 24
Catrice korektor, tisti zelene barve.. perfect!! [:jezik]
2014 11 24
se strinjam s Prodaja123! tudi sama uporabljam ta korektor in je zlata vreden. cena je pa res ugodna, pod 5e :) poskusi [:ljubek]
2014 11 24
Ooo super hvala :) bom mogla sprobat :) hvalaa :*!
2014 11 24
Punce a misliste na to paletko :)? [slika:6dc4adac-d4af-46c4-a416-14792cc72c62]
2014 11 24
Ta paletke od catrice je topshittt! Tudi jaz jo redno uporabljam
2014 11 24
..če si zaradi mraza začela dobivati rdeče izpuščaje, suho kožo itd..priporočam nežen piling obraza in nato vitaminsko masko oz. vlažilno, da nahraniš kožo. Pomembno je tudi temeljito čiščenje - če imaš občutljivo kožo, sčisti ličila z micelarno vodo ali čistilno peno (mešana/mastna koža), če ne, lahko uporabiš mleko za čiščenje in nato tonik :) Lahko poskusiš od Shiseida linijo Pureness ;)
2014 11 24
Xoxo jaz imam to paletko doma pa jo neznam uporabljat :o ce dam zelen korektor mi pride zelen obraz.... mjawhi : kozo res redno negujem vsak mesec piling in vsako jutro krema za obraz gledamm da imam na obrazumanj sminke in vse zdaj pa ko mi pride mozolj in ko izgine ostane kot rdec-rjav flek pa noce stran :/
2014 11 24
Po pravici povedano se zelenega nisem sprobala, ker nimam probleme z rdecico (prav temu je tudi namenjen)... Malo preglej na youtubu, je milijon videov :))
2014 11 24
No k se že pogovarjate o tem,mojemu fantu se na obrazu ob nosu naredi rdečica, kokr da bi meu suho kožo ampak mu nobena krema niti nč ne pomaga, a mogoče kera od vs ve zakaj bi se to naredilo in kako popravit? Hvala punce :)
2014 11 24
Naj sproba Soraya kremico :)) vsi njihovi izdelki so najboljši - preverjeno! :D
2014 11 24
..SanjaAudi -- to se tut men nardi.. tudi on bi mogel naredit piling, da se ta suha koža odstrani, potem pa čez bogato kremo/masko, da nahrani kožo in potem naj uporablja vlažilno kremo. Vsakič, ko se nardi suha koža na obrazu, moraš naredit piling, da se odstranijo odmrle celice. Men se je to tut kdaj na licih kk flek suhe kože naredu, pa sm s pilingom in masko rešila.. ponavadi 1x na teden oz ko se stanje popravi, po potrebi :)
2014 11 29
Hvalaa punce :)
2014 11 29
Pozdravljene , najprej bi vam rada povedala samo par stvari na katere morate biti pozorne. Akne , mozoljčki ipd , ni dovolj da prblem samo prekrijete s korektorji , pudri, kremami ipd. Najprej je treba težavo odpraviti , korektorji in kremice se uporablja kasneje. Najboljše je , da začnete uporabljati peeling za obraz in seveda tudi primerno nego za obraz. No , da nebom predolga če seveda koga to zanima me lahko privat kontaktira tukaj ali na fb strani HAIR SALON MANGO. Lp
2014 12 08