Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Prosnja za administratorja

Zivjo, evo super, zgleda, da se je (ponovno) ali na novo aktiviral administrator in ze zacel cistiti forum, izvrstno! Ce smem izkoristiti to priloznost, bi napisala nekaj ukrepov, za katere sama in verjetno ne edina, menim, da bi pripomogli k boljsemu delovanju portala. 1. Da se uredi forum. najprej naj se pobrisejo vse stare teme in tudi teme, ki so nepravilno uvrscene v kategorije. Ob prijavi je vsak posebej opozorjen, da ce bo krsil kategoricna pravila, bo blokiran. Naj administrator pri tistih za katere je jasno, da krsijo ta pravila, izbrise teme in uporabnika opozori na zlorabo pravil. Ce administrator pri tem potrebuje pomoc, sem prepricana, da bi se nas javilo nekaj prostovoljk, ki bi se recimo lotile vsaka ene kategorije, da bi v dveh dneh recimo vse pobrisali. Tako bi vse kategorije zacele zopet delovat in ne bi bilo vec tezav z uvrscanjem tem v prave kategorije. Morda bi bilo smiselno postaviti pravilo, da lahko vsak uporabnik na dan objavi le eno reklamo, za katero bi bila odprta posebna kategorija. Vsak, ki to krsi ali reklamira v drugih kategorijah, je nemudoma blokiran. Nek red moramo vzpostaviti na forumu. 2. Nekatere kategorije se ne pojavljajo v sferi zadnjih tem. Veliko uporabnikov gleda samo zadnje teme in ne posebej vsak kategorije. Zato bi bilo morda smiselno kategorijo Iscem, ki se do sedaj ni pojavljala med zadnjimi temami, spremeniti tako, da bi bila vidna med zadnjimi temami. 3. Dosledno blokirati uporabnike za katere je iz aviona jasno, da gre za trgovinsko prodajo. 4. Meni se pri listanju artiklov po vrsti se vedno pojavljajo izbrisani artikli, ki sem jih oznacila za prodane in izbrisala, kar je motece. Izgleda gre za nekega informatskega skrata, ki bi se lahko odpravil. Ce ima se katera kaksen predlog, naj kar napise tu spodaj in upam, da administrator to vidi :)
2014 11 24
Glede na število tem, mislim, da ne bi nikogar bolela glava, če se enostavno zbriše cel forum, razen par admin tem, ker se mi zdi brisanje posameznih nonsense, čeprav so pravilno umeščene - torej na 0. To z eno reklamo bi bilo FENOMENALNO. Kar se mene tiče bi blokirala uporabnice, ki objavljajo v napačnih temah, ker mislim, da ni delo adminke, da briše za njimi. Ker če rečemo ena reklama v temi OGLASI, bodo seveda objavljale v vsaki temi po 1 ali več. Takšne pač so punce tukaj gor. Ful bi si želela še iskanje po imenu uporabnice, ki je nekoč obstajalo in pa poleg blokade uporabnic še neko vrsto blokade IP-ja, ker ene in iste nategovalke rotirajo uporabniška imena...Sem tudi mnenja, da si uporabnice s 3/4 negativnimi odzivi zaslužijo izbris (še raje, prej) [:ljubek] [:ljubek]
2014 11 24
mene pa zanima zakaj že nekaj časa več kot mesec dni ne morem odpreti teme na forumu, mi skoz piše prišlo je do napake [:zalosten] ..
2014 11 24
@sami88 preobremenjenost foruma, preveč objavljanja reklamnih tem itd. Kot sem že omenila, popravljamo že dalj časa in upamo, da bo kmalu nared. [:sramezljiv]
2014 11 24
aja hvala za info. mi ni bilo nič jasno, ko vidim da ene objavljajo meni pa ne gre in ne gre.. hvala [:ljubek]
2014 11 24
Mene pa samo zanima,če morda kdo ve,zakaj ne morem objaviti teme.Vedno mi napiše ups nekaj je šlo narobe.Lahko sem jo dala samo na dražbe,pa se je takoj izbisala. Hvala za pomoč [:sramezljiv]
2014 11 24
Beri zgoraj pepca, verjetno jih druge preveč, pa ne prideš na vrsto [:smeh]
2014 11 24
Super, da je sedaj admin nazaj, da se bo sedaj sčistil forum. Sem pa isto mnenja, da ni ravno glavna naloga admina brisanje starih. Upam, da se bo uvedlo kakšne informacijske novosti, ki bodo odpravile večno težavo z starimi temami, z prenasičenjem foruma. Nakaj takšnega, da se oglasi, ki nimajo ogledov sami avtomatsko zbrišejo v kombinaciji z omejitvijo objavljanja tem na mesec (ostajajo samo tisti, ki imajo več udeležencev), ki jih ima lahko uporabnik,... Moj predlog: ---> kakšen gumb za brisanje starih tem (reklamna sporočila) Možnost, da stare teme, ki nimajo nobenih udeležencev&malo ogledov lahko zbrišemo tudi druge punce in s tem prispevamo k čiščenju foruma Še boljše: ---> omejitev števila tem na določenega uporabnika - avtomatska zahteva po brisanju starih tem V nekem obdobju (teden/mesec...) bi lahko nek uporabnik objavil le določeno število tem in ko jih prekorači - bi jih moral nekaj zbrisati, saj sistem ne bi dopuščal novega ustvarjanja teme oz. še boljše recimo imaš na razpolago da imaš stalno odprto določeno število tem npr. 30 - in te številke ne moreš preseči, saj ti sistem ne bi dopuščal, da ustvariš novo temo, tako bi moral brisati stare teme No, ko se rešila glavna težava z prenasičenostjo foruma, dodajam tudi ostale predloge: ---> števec obiskovalcev oseb mb Koliko oseb je prijavljenih on line v danem trenutku:) Zgolj radovednost [:tihsmeh] ---> poleg slike v pogovoru se lahko naloži tudi PDF Dobrodošlo v primeru, če kupec plača preko spletne banke in lahko priloži potrdilo v pdf-ju prodajalcu. ---> nova rubrika foruma: MENJAM Te teme se pojavljajo povsod v forumu, še posebno, ko so stare teme nefunkcionalne + sistem ne bi dopuščal objavljanja tem v drugih rubrikah (forumih), če bi bilo v naslovu zraven menjam, tako ne bi bilo mogoče povsod drugod objavljati teh tem [:ljubek]
2014 11 25
@greenbutterflly hvala za predloge. Hkrati ko popravljamo forum, sem nadrejenim predlagala tudi nov sistem za delovanje foruma, ki mi omogoča označiti do 200 tem naenkrat, tako da mi brisanje vsake posebaj ni več zamudno. Žal se teme na uporabnika ne morajo omejiti, stare pa se tudi ne morajo same od sebe bisati, saj so nekatere pomemne in nekatere ne. To z datoteko pdf. se mi zdi super ideja, ki jo bom tudi ob nasednjem sestanku predala naprej. Da potešim še radovednost: dnevno je na stran logiranih okoli 15.000 uporabnikov [:jezik] [:ljubek] kmalu prihaja tudi nova funkcija, ki bo posameznemu uporabniknu dovolila ogled lastne statistike trgovinice. Več o tem kmalu na blogu.
2014 11 25
Super, premembe :) Uf, 15.000 uporabnikov. To pa je veliko [:rezoc] Pozdravček [:ljubek] [:poljubcek]
2014 11 25
najprej se splača izbrisat tiste, ki imajo trgovinsko prodajo... bolje je tako za vse, ker se mi zdi, da finančna uprava budno spremlja take strani
2014 11 25
Dobro da ste živi še ''administratorji'' [:jezen]
2014 11 25
Pa začnite blokirat punce katere si to zaslužijo..ko negdo podpere neko stvar z slikami in vidnim sporočilom,se naj odstrani to osebo..jaz imam dve kandidatki..z veseljem še 1x pošljem vse dokaze.Lp
2014 11 25
Imam isto tezavo na forumu- od vseh kategorij ki obstajajo, lahko odprem samo eno, vcasih dve. Torej, tudi, ko/ce zelim odpreti novo temo je nikakor ne morem pod ustrezno kategorijo. Torej, mogoce je del problema zakaj toliko uporabnic objavlja teme v nepacne kategorije tudi zaradi omenjenih tezav.
2014 11 26
Mislim, da dokler ne bo omejitve (avtomatične blokade) na 1 temo na dan, ne bo nobenega pomika. Predlagam, da za nekaj časa blokirate možnost odpiranja novih tem, dokler se malo forum ne počisti :)
2014 12 03
1 2