Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Povečanje prsi ja ali ne?

Drugace sem si jih pa jaz zelela pred parimi leti -tam nek med 15-18leta odstranit... Hvala bogu nisem imela tega denarja in da so mi vsi govorili, da je to butasto, ker ce bi jih odstranila, bi danes zelo obzalovala ;);)
2015 04 18
Jz sm si želela pirs v popek v nastniških letih, na srečo mi starši tega niso dovolili, ker bi danes to obžalovala :) Itak, da s tem denarjem raje kaj drugega naredim [:ljubek]
2015 04 18
To so pač bolj zenske po porodu kar sem jaz nastela...:) ene se pac ne morem sprijaznit s spremembo telesa.. :) Glede denarja pa mislim, da nič ni bolj vredno kot to da vlozis na sebi (ne govorim zdaj o plasticni kirurgiji)..tako naslosno,...avto, obleke, hisa..to vse gre..ti ostanes pa sam s sabo :)
2015 04 18
Jaz osebno sem imela pri Fabjanu pozitivno izkušnjo; nisem sicer imela povečanja prsi ampak drug poseg, dal mi je ugodno ceno in vse je bilo super; tako kot mora biti.. Kolegica je bila pri Planinšku nekaj na obrazu, isto pozitvna izkušnja.. tako da očitno je to odvisno od posameznika ali kako.. meni osebno Fabjan super..
2015 04 18
jaz sem si pa dala pirs v popek in v obrvi in zelo obžalujem... nevem, kak sem bla tak neumna -.- hvalabogu, da se nisem še tetovirala (ker sem tudi to imela v mislih ;)) Naturella: s temle se pa jaz ne strinjam... ko vložiš v avto, obleke,... vložiš vase in je bolj trajno kot pa ko vložiš recimo v takšne posege, samo da boš lep (lepota je minljiva.. in tudi po kilogramu botoksa si še vedno videti grd (če ne celo bolj grd, kot pa bi bil, če bi si kakšno lepo naravno gubico pustil)... prav tako pa tudi sam na koncu greš ;) sicer pa ja.. nekateri so srečni ko vlagajo sami vase, drugi pa so srečni, če imajo lepo stanovanje, če kupijo komu kaj in ga osrečijo ipd ;) je pa tudi res, da se nekateri pač podijo za lepotnimi ideali, drugi pa pač smo takšni, kot smo se rodili - unikatni :)
2015 04 18
Vse je minljivo, nove obleke postanejo stare z nošenjem, tut hišo je treba obnovit, to kar pa "investiraš" vase, v svoj osebni razvoj, tuki štejem tudi kakšno masažo, pa ti ostane in ti tega nihče ne more vzet. Najprej si ti, sam s sabo, potem je šele partner, družina in ne vem kaj vse...
2015 04 18
silikon ipd. tudi propade, pa moraš dat na novo dat ;) ;) torej je isto minljivo, čeprav je investicija vase :)
2015 04 18
haha :) Kokr za kerga [:jezik]
2015 04 18
Jah, imamo različne prioritete, eni se zgarajo od dela, drugi se kar najprej operirajo, tretji spet po svoje... Nimam nič proti proti lepotnim operacijam, le sama se tega ne bi šla. Odločitev posameznice. Vsi mi iščemo srečo in poskusimo vsepovsod...
2015 04 18
se popolnoma strinjam.
2015 04 18
pač ja.. različni pogledi ;) enim se zdi to totalna bedarija, drugi pa za to živijo ;) nimaš kaj :D kot sem že rekla: vsak dela kar hoče in sam nosi posledice svojih odločitev (ki so lahko pozitivne, ali pa negativne). ;) mine pa prav vse v življenju - tudi to, kar vložiš vase. ;) je pa tudi tak, da v mladosti narediš veliko stvari (ker sam sebe nisi mogo sprejet takšnega kot si), ki jih potem obžaluješ ;)
2015 04 19
Ja, samo če kdo sebe ne sprejema, ne nemogoče da bi ga drugi sprejeli (iluzorno pričakovat). Ja prsi gor al dol (A košarica ali E) [:nasmeh] Meni kot ženski je lepa košarica B in eventuelno C, če so obline na ženski. Fantom kokr kerem, moj pravi da mu niso všeč ženske s velikimi ritami in prsmi, saj se potem še dodatno poredijo (z leti, morebiten porod...) Sej je sam zunanji videz, a ne, tut pri tipu mi je vseeno če ima trebušček, sprejmem ga takšega kot je in mi je takšen všeč...
2015 04 19
Cherie - veš mogoče kako dolgo je še potem hodila na preglede.. Ker v prvem mesecu je men rekel,da če je vse ok prideš na 14dni.. Torej kao 3x na 14 dni.. Potem pa odvisno.. Hodi sedaj 1x na leto ali še to ne?
2015 04 20
jaa :) vse je minljivo :) samo ene stvari prej, druge kasneje ;) od enih stvari maš korist, od drugih pa ne ;) jaz če bi takrat razmišljala o tem, da ostane brazgotina po odstranitvi, si ziher nebi dala ;) in zdaj raje ne dam ven, ko pa da imam brazgotino ;) pač saj je lepo..mene bol skrbi, kaj bo, ko dam ven ;)
2015 04 20
Točno tako, dajmo živet v sedanjem trenutku in delat s srcem [:ljubek]
2015 04 20
1 2 3 4 5 6 7