Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

> green.butterfly: > AZ POGREŠAM naslednje stare funkcije, ki so sedaj izginile: > - prikaz vseh artikov, ki so mi všeč (ki sem jih všečkala) > Tudi meni ne prikaže vseh artiklov, ki sem jih imela prej označene pod všeč mi je (samo tiste na prvi strani). > Ta funkcija mi je bila res všeč - upam, da bo ta funkcija nazaj. > - sledenje vsem temam, ki jih imam označene pod sledi > Prav tako, pod temami, ki sem jim prej sledila, mi pokaže le tistih 5 ali koliko je prikazanih, do ostalih nimam dostopa :( > Nekatere teme, ki so mi bile pomembne, sem označila, da jim sledim, upam, da se bo ta funkcija kaj spremenila. > - prikaz ali je uporabnik prijavljen ali ne (zelena lučka) > - pod artiklom ne prikaže ali je na razpolago za prodajo ali za menjavo > - ime uporabnice pri artiklu, ki je objavljen (nepotrebno klikanje) > - ni več opcije zadnje teme na forumu > ....pa verjetno bi se še kaj našlo, nisem uspela vsega pregledati, ker se malo lovim > Splošna ocena: > - mi je všeč vizualna prenova, vendar je bila stara veliko bolj FUNKCIONALNA, tukaj je potrebno veliko nepotrebnega klikanja, plus niso na razpolago vse stare funkcije....žal butikec malo izgubublja na svoji funkcionalnosti Se strinjam z vsem. Bi pa mela se eno vprasanje, ce kdo morda ve, kje lahko vidis najljubse na telefonu? Kam je treba kliknit.
2015 11 06
> Kitty83: > Problem z artikli, ki so bili naloženi v butik, pred spremembo strani. Ko želim spremeniti opis, dodati kakšen podatek več ali karkoli urejati, mi ne shrani popravljenih podatkov. Odziva se kot da gumb shrani sploh ne dela... Ker imaš preveč oznak, nekaj jih odstrani pa bo gumb deloval
2015 11 06
Tudi na mojem profilu je pozitivnih odzivov 7 manj, kot jih dejansko imam, ter ko želim urediti artikel (bodisi spremeniti ceno, opis), lahko to storim le pri enem, pri drugem pa mi vse zašteka. Če je možno, bom vesela, če napaki lahko popravite.
2015 11 06
Tudi jaz pogrešam zadnje teme...oz vidne zadnje artikle, ki jih uporabnice nalagajajo v butik. Zgubila sem tudi artikle, ki sem si jih všečkala za boljše čase...oz jih je satalo samo par od večjega števila... Sicer pa je pomlajena stran zanimiva in še funkcijonalnejša. Hvala <3
2015 11 06
tinakatarina - zadnje teme so pod popularnimi temami ;) Opazila sem da artikla ne morem naložiti, če ne izpolnim vseh polj (npr.material) in kadar dam več kot 5 oznak/tag-ov...
2015 11 06
Ne vem, mogoče sem slepa :D, ampak ne najdem opcije iskanja artiklov po velikosti oz. katerikoli od podkategorij?
2015 11 06
No, jz končno lahko nalagam nove artikle in urejam stare :))
2015 11 06
Chloe5: hehe, še to majo različno narejeno za različne operacijske sisteme. Jaz mam še win8 (meni deluje). Kot da ni dosti, da je razlika že med telefoni in PC (še tu so nedelovanja). Kako potem kaj odpira tistim, ki so na Linux-ih??! Zraven poročam še o nedelovanju povezave na pod-pod kategoriji ZA OTROKE (kategorija Oblačila), preusmeri na prazno stran in izpiše: Strani ni mogoče najti ali Access denied (samo informativno obvestim, za poročat naprej programerjem).
2015 11 06
Meni ne naloži artiklov? niti s tel niti z računalnika... :(
2015 11 06
še vedno ne morem nalagat artiklov...
2015 11 06
Mi lahko kdo prosim pove,kako izbrišem izdelek,ki sem ga prodala..kliknem na ikono "izbriši"..pa se nič ne zgodi..ga ne izbriše..???
2015 11 06
V novo temo mi po novem ne gre naložit slik... Skratka precej neprofesionalno narejena prenova :(
2015 11 07
Plus ko kaj iščem, šele ko kliknem na izdelek vidim da je PRODAN, totalno nepraktično, zguba časa...
2015 11 07
Ne odpre mi pogovorov???
2015 11 07
> brankaaa: > Ne pokaze ce je uporabnik prijavljen > ne pokaze ce imam sporocilo. > nic id nic tudi meni ne odpre pogovora????
2015 11 07
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 54