Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

> jasna.xy: > Počakala sem malo... > -na vse nove stvari se pač 'moramo navaditi'.... -sicer bi tudi sama imela precej negativnih pripomb. > Seveda so pomanjkljivosti, ampak kakšna obcija mi je pa všeč: definitivno to, da se ne vidi več, kdaj je uporabnica(uporabnik...) prijavljen. To podpiram!!! -če imaš izmenjave, te lahko ob kakšnem artiklu 10 'potencialnih strank za menjavo' napade... -si bila prijavljena, pa ne odgovoriš... Ženske so (smo) zelo neodločne in predno karkoli dorečeš, traja in traja.... > Največkrat zastavljen 'problem' - vsi moji 'nevtralni' odzivi so izginili.... -pa kaj/kje je tukaj problem?!! Kje je izguba/pridobitev glede tega? > Čemu taka panika glede nevtralnih odzivov - res ne razumem. > -------------------------> edini konkretni komentar na 'novo vizualnost': > Pogrešam: od kod /iz kje prihaja katera prodajalka, ker bi glede na ponudbo/kakovost/ceno želela osebni prevzem/ogled in -če je iz zelo oddaljenega kraja, pač - niti ne vprašam.... Zdaj tega žal ne vem. kraj, koliko artiklov in kdaj se je oseba nazadnje vpisala piše na prvi strani profila levo zgoraj
2015 11 04
Za nevtralne odzive je meni vseeno in za vse odstale nepregledne zadeve, ki so jih uporabnice navedle - to še stoleriram in spregledam. Če pa izdelkov ne morem naložiti, niti urejat že naloženih pa mi je to zelo odbijajoče.
2015 11 04
meni noče naložiti novih fotografij gor:(
2015 11 04
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Meni noče naložiti fotografij gor:(
2015 11 04
Meni je dizajn lepši kot prej..je pa stran IZREDNO nepregledna. Sploh forum, artikli itd. Moti me, ker se ne vidijo všečki pod artiklom. Bi bilo fino še malo dodelat novo stran.
2015 11 04
Ne morem objaviti več kot ene slike artikla, gumb "shrani" včasih sploh ne funkcionira, pa tudi naložene slike kljub popravljanju ostanejo narobe obrnjene.
2015 11 04
Zakaj so vedno na veliko prikazani priljubljeni artikli??? kje pa so oz. jih več ni.. trenutno naloženih artiklov??? Prav tako me moti da se ne vid,i če je artikel prodan .. zelo nepregledno. Prav tako je težko urejati objave v forumu ali se odstranit iz njih. Eh.. pridem kaj spet pogledat naslednji mesec :)
2015 11 05
Novi MB je narejen bolj za tiste, ki imajo dioptrijo najmanj -12. Sveže teme naj se nalagajo na 1. stran, ne da moram vrteti tja do ...stote strani, da vidim, kaj so zadnje uporabnice napisale. Pod slikcami artiklov manjka nik name. Je pač nekaj prodajalk od katerih ne bom več kupovala, ker sem bila razočarana. V izogib tratenju časa, bi bila to hitra in idealna rešitev.
2015 11 05
Adminnnnnn?????????
2015 11 05
Problem z artikli, ki so bili naloženi v butik, pred spremembo strani. Ko želim spremeniti opis, dodati kakšen podatek več ali karkoli urejati, mi ne shrani popravljenih podatkov. Odziva se kot da gumb shrani sploh ne dela...
2015 11 05
AZ POGREŠAM naslednje stare funkcije, ki so sedaj izginile: - prikaz vseh artikov, ki so mi všeč (ki sem jih všečkala) Tudi meni ne prikaže vseh artiklov, ki sem jih imela prej označene pod všeč mi je (samo tiste na prvi strani). Ta funkcija mi je bila res všeč - upam, da bo ta funkcija nazaj. - sledenje vsem temam, ki jih imam označene pod sledi Prav tako, pod temami, ki sem jim prej sledila, mi pokaže le tistih 5 ali koliko je prikazanih, do ostalih nimam dostopa :( Nekatere teme, ki so mi bile pomembne, sem označila, da jim sledim, upam, da se bo ta funkcija kaj spremenila. - prikaz ali je uporabnik prijavljen ali ne (zelena lučka) - pod artiklom ne prikaže ali je na razpolago za prodajo ali za menjavo - ime uporabnice pri artiklu, ki je objavljen (nepotrebno klikanje) - ni več opcije zadnje teme na forumu ....pa verjetno bi se še kaj našlo, nisem uspela vsega pregledati, ker se malo lovim Splošna ocena: - mi je všeč vizualna prenova, vendar je bila stara veliko bolj FUNKCIONALNA, tukaj je potrebno veliko nepotrebnega klikanja, plus niso na razpolago vse stare funkcije....žal butikec malo izgubublja na svoji funkcionalnosti
2015 11 05
Mah katastrofa.. sem bila navdusena nad principom te strani, zdaj pa me vse bolj odbija, ker je cisto nepregledno. na telefonu se imam staro verzijo, hvalabogu.
2015 11 05
Ter seveda spreminjanje objavljenih objav, če imaš za popravit kakšno slovnično napako .... p.s.: No meni se je vrinil tiskarski škrat že takoj na začetku:) popravek zgoraj: JAZ ne AZ (no saj je iz teksta razvidno a vseeno)
2015 11 05
Tudi jaz pogrešam zadnje naložene artikle uporabnic. Pogrešam pa tudi všečke iz prejšnega starega izgleda... Nekaj sem jih povšečkala za boljše čase...pa jih ni več... med vsemi artikli pa jih zaradi počasne odzivnosti mojega pc ne morem več najsti :( Sicer pa kapo dol... Hvala za trud in nov...pomlajen butik <3
2015 11 05
novo naložene mislim da se vidi če se klikne na vsi artikli, samo potem je potrebno še zgoraj prestavit na obutev, nakit pač kar želite videt, malo več klikanja je žal :)
2015 11 05
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 54