Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Jaz sem včeraj "premenjala" na novo stran, no pa mi je že žal :( tudi jaz ne morem na novo naložit artikla,..? Pa še to da so novi pogovori na zadnji strani (forum) je malček nerodno. Moti me tudi to, da v svojem butikcu nimaš direktrno prestopa na zadnjo stran, moraš vsako posebaj "pritiskat" da prideš do zadnje.
2015 11 03
Meni še vedno ne nalaga artiklov, pa izpolnim vsa okenca ...
2015 11 03
Mene zanima kje se odstranim, če določene teme več nočem spremljati ?
2015 11 03
Najbrž je že katera napisala pa vseeno. Moti me: - pod priljubljenimi (najljubšimi) ni več vidno od katere uporabnice artikel sem všečkala poleg tega ni vidno da je artikel že prodan, šele ko klikneš nanj vidiš - ni vidno kdo je všečkal moj artikel - ni več nevtralnih odzivov (ki so bili že v osnovi samo zato, ker ni možnosti večih pozitivnih odzivov - nekatere uporabnice sodelujemo precej pogosto) - ne da se več urejati tem na forumu - ni več vidno koliko ogledov je imela tvoja objavljena tema na forumu No upam da uredite zadeve, da se ne bo trend odhajanja uporabnic še naprej nadaljeval.
2015 11 03
> moniee: > Mene zanima kje se odstranim, če določene teme več nočem spremljati ? To zanima tudi mene (najbrž še mnogo drugih), "gumba" preprosto ni. Prav tako ne moreš urejat objav (če se kaj zatipkaš), ter popolnoma onemogočeno kakršno koli spreminjanje starih tem, objav (urejanje, brisanje)
2015 11 03
Če želiš uredit artikel (ki je naložen od prej) te spremembe ne moram shranit. Neodzivno je torej "Shrani artikel"
2015 11 03
Ne morem nalagati artiklov ne na telefonu, ne na računalniku. Katastrofa.
2015 11 03
Tudi sama ne morem nalagati novih artikov- slik . Ne gre urejati opisov artikla. Zginilo mi je kar nekaj -nevtralnih odzivov. Razočarana sem nad celotnim izgledom, sploh pa nad tem , ker sem plačala za VIP članostvo, in že 3 dni ne morem narediti prav nič.
2015 11 03
> jojo101: > Totalno ste zmrdali zadevo. ne vem zakaj plačujem storitev če ne deluje . želim povrnjen denar! Tudi sama sem plačala za VIP članstvo- sedaj pa ne morem na butiku urejati , niti nalagati povsem ničesar. Prav tako kot uporabnica jojo101 ,želim tudi sama povračilo stroškov, ali podaljšanje VIP članstva, do sedaj za 3 dni, ker preprosto ne morem koristiti zadeve za katero sem plačala.
2015 11 03
Ima še kdo težave z odzivi? Jaz ga ne morem napisati, prejmem pa lahko... Prosim za pomoč
2015 11 03
Tudi meni, že več kot teden dni, ne gre naložit novih artklov...
2015 11 03
živjo, meni so všeč spremembe, kadar so na bolje ;) z novo stranjo imam več težav, s prejšnjo nisem imela nobenih: - sploh ne morem naložiti novih artiklov, poskušam več dni - ne morem odgovarjati direktno na sporočilo, ampak moram na profil tiste, ki mi piše - ne vidim svojih artiklov v celoti, spodnji del s ceno mi "odreže". tudi na temo ne morem odgovoriti, kot je naročeno v vašem prvem postu...kdaj mislite, da bo stran delovala normalno. vse pral lepo pozdravljam > AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB :"
2015 11 03
Če gre na artikel duge uporabnice, ne morem pogledati slik (če ima artikel več fotografij) Ne morem zbrisati prodanega artikla na svojem profilu. Drugače pa moj izgled SUPER.
2015 11 03
Počakala sem malo... -na vse nove stvari se pač 'moramo navaditi'.... -sicer bi tudi sama imela precej negativnih pripomb. Seveda so pomanjkljivosti, ampak kakšna obcija mi je pa všeč: definitivno to, da se ne vidi več, kdaj je uporabnica(uporabnik...) prijavljen. To podpiram!!! -če imaš izmenjave, te lahko ob kakšnem artiklu 10 'potencialnih strank za menjavo' napade... -si bila prijavljena, pa ne odgovoriš... Ženske so (smo) zelo neodločne in predno karkoli dorečeš, traja in traja.... Največkrat zastavljen 'problem' - vsi moji 'nevtralni' odzivi so izginili.... -pa kaj/kje je tukaj problem?!! Kje je izguba/pridobitev glede tega? Čemu taka panika glede nevtralnih odzivov - res ne razumem. -------------------------> edini konkretni komentar na 'novo vizualnost': Pogrešam: od kod /iz kje prihaja katera prodajalka, ker bi glede na ponudbo/kakovost/ceno želela osebni prevzem/ogled in -če je iz zelo oddaljenega kraja, pač - niti ne vprašam.... Zdaj tega žal ne vem.
2015 11 04
Zmanjkalo nekaj odzivov.
2015 11 04
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 54