Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Ne morem nalagat novih artiklov. Ne morem spreminjat oz. kaj dodat v opis že obstoječega artikla, ki ga prodajam. ????????
2015 11 09
Verjetno je problem to, ker imaš več kot 3 oznake (ključne besede)...ko le te zbrišeš do max.3 in vpišeš material, te spusti sistem naprej. Sama skužla v čem je problem > adonis: > Ne morem nalagat novih artiklov. > Ne morem spreminjat oz. kaj dodat v opis že obstoječega artikla, ki ga prodajam. > ???????? :")
2015 11 09
jaz sploh ne morem ne objavljat, ne spreminjat oglasov :( edin, kar lahko je odpisujem na sporocila. nadlezno.
2015 11 10
Jaz tudi ne morem nalozit novih izdelkov... Prav noce tipka zagrabit :( zivcno me dela :)
2015 11 10
jst pa zelo pogrešam "razvrsti oglase po...ceni, najnovejši,..." :)
2015 11 10
- na telefonu ni možnosti podkategorij, ni možnosti pregleda vse všečkanih artiklov - še vedno ne moremo urejati objav, prenehati slediti temam (katere nismo same ustvarile) - Še vedno ni pri pregledu kategorij razvidno ali se artikel samo prodaja, izmenjuje, podarja (so samo možnosti določene vsote in 0,00€) - še vedno ni razvidno pri pregledu na kategorijah kateri uporabnik je naložil artikel - podkategorija ZA OTROKE, še vedno ne deluje - možnosti pregleda VSI ARTIKLI, še vedno pravilno ne deluje, saj te preusmeri na pregled kategorije OBLAČILA - iskanje v kategorijah po OZNAKE, ne deluje pravilno (samo v vednost, za poročanje naprej odgovornim za ustrezno programsko delovanje)
2015 11 10
Meni je kar čudežno izginilo nekaj odzivov... Kar nekaj tale stran res...
2015 11 10
In že od včeraj zvečer še kar ni odpravljena napaka pri dodajanju oglasov... Še kar ni možno dodajat oglasov.
2015 11 10
Staro verzijo proooosim :D tale mi res res res res ni všeč.. + ne gre brisat starih tem + ne gre nalagat novih artiklov ... groooza..
2015 11 11
Tudi jz SPET ne morem nalagat novih artiklov (nalagala sm jih lahko ene 2 dni vmes), skratka SRAMOTNO za stran kot je ta.
2015 11 11
Že dva dni ne morem "odpret" prejetih sporočil .. Upam, da se napaka čimprej odpravi. Lep pozdrav, Ines
2015 11 11
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB POzdravjleni, ne morem dostopati do pogovorov. piše da imam dva, na mailu ga visim, vendar ne morem odgovoriti saj mi jih sploh ne pokaže. lp
2015 11 11
Kje je fora te nove strani,ce glavna funkcija strani PRODAJA, NAKUP, MENJAVA ARTIKLOV sploh ni mogoca, ker ni mogoce nalagati artikle???
2015 11 11
Jaz imam pa problem z nalaganjem novih artiklov in sem kar obupala,sem vse napisala vendar mi kljub temu noče naložit...Prej takšnih težav nisem imela...Nova podoba butika je simpatična a nikakor ne praktična..zagotovo pa veliko bolj zakompliciraNa..Kar imam naloženo ostane za stalo pač...ne gre...
2015 11 11
Sem v fazi kupovanja in sedaj ne morem kontaktirati s prodajalko in do konca izpeljati nakupa. Vidim pa da imam sporočilo zakaj ne morem odpreti okenčka pogovori in odgovoriti? Hvala
2015 11 11
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 54