Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

moteče stvari - dobonamerni nasvet

ker imam dovolj nekaterih uporabnic tu gor, sem se odločila da povem kaj nekatere delajo povsem narobe, si s tem nižajo ugled in možnost prodaje na butiku (vsaj jaz sem že večkrat se premislila zaradi takih stvari in verjamem, da še kakšna druga! ): - vedno eni in isti artikli med zadnjimi artikli: ker imajo ene briljantno idejo, da če vsak dan znova naloži 50 enih in istih artiklov, da jih bodo prej prodale. punce, z razlogom jih ne prodate, ker je to res odbijajoča stvar. obstajajo drugi načini delanja reklam. - punce, ki jim v opisu piše, da NE MENJAJO z nevem kolikimi klicaji, ki pišejo za menjavo. nuff said - punce, ki dajejo na forum, da zapirajo butik v soboto. hja, ko bi ga res, da vsaj foruma ne bi smetila... vsakih 14 dni! - punce, ki pišejo samo danes izjemoma menjam. tako kot vsak dan. - punce, ki pišejo za menjavo, si nekaj izberem in nato izginejo z obličja zemlje. mislim, da bo še katera našla kaj, ker jo odbija od sodelovanja z dotičnimi :) prav je da se to napiše, ker se mi zdi, da nekatere sploh ne vejo kako moteče so te stvari
2017 01 18
Ali pa tiste ki jim ze das vse svoje podatke in ne duha ne sluha potem o njih😂 Se hujse so tiste ki prodajajo po naredke za skor isto ceno ko original💪💪💪
2017 01 19
Jaz pa mislim, da vedo in jim je samo precej vseeno :D :D
2017 01 19
Ali pa, da prodajajo (sicer nove, včasih tudi z etiketo) za par evrov manj kot redna cena v trgovini. S poštnino smo približno na istem. Ampak v trgovini dobim račun in možnost zamenjave. S tem, da so tudi kakšne razprodaje kjer so potem cene nižje kot tu na butiku. :") Ne razumem te logike...
2017 01 19
uh, ja, zasoljene cene, to je sploh še za poudarit...
2017 01 19
- Ja predvsem punce, ki tako arogantno poudarjajo, da NE MENJAJO, razen če one želijo menjavo... in pa da na vprašanja o menjavah sploh ne odgovarjajo.... - punce, ki dodajo določen artikel in pod opis naštejejo vse popularne znamke oblačil. In ko iščem npr pulover H&M mi vrže ven vse kar niti približno ni s trgovine H&M. - najbolj pa me moti, da je toliko groženj okrog blokiranja vseh, ki oglašujejo... Sem že predlagala adminki, da se naredi na forumu zavihek OGLAŠEVANJE, MENJAVE, kjer bi se teme automatsko po npr 24urah izbrisala. Tako bi bil volk sit in koza cela.!!! Sicer sem naletela na gluha ušesa....IN MENIM, DA TA IDEJA SPLOH NI BUTASTA. mnenja??? :)
2017 01 20
ta ideja res ni neumna, vendar po eni strani ne verjamem da se bo uresničla. adminka lahko to kvečjemu predlaga naprej, vendar mora to odobrit nekdo višji od nje, pa potem da informatiki to naredijo.... :D + to da so napačne oznake ja!!!! navede vse firme, ki jih pozna
2017 01 20
Meni se zdi ideja s podforumom oglaševanje, menjave super. Ampak se strinjam z Lilith666: to žal ni odločitev adminke... Bi pa predstavljalo to rešitev za smetenje na forumu in posledično tudi manj dela za adminko, da ne briše cel čas teh objav na forumu. Ja, ene navajajo vse možne znamke v tagih ali celo vrsto oblačil. Pa potem jaz iščem npr. tuniko in najdem objavo z večimi kosi oblačil, potem pa nobeno od teh oblačil ni tunika. :(
2017 01 20
Menim, da je funkcija adminke tudi ta, da se zavzema za zadovoljstvo uporabnic, za nadgradnjo butika, reševanje težav in obstoj butika, ker trenutno imam občutek, da ima zgolj vlogo nekega redarja oz policije, ki išče grešne kozle in jih kaznuje z blokadami. Nenazadnje nov zavihek in avtomatsko brisanje teme po preteku določenega časa za moje pojme ni neka znanstvena fantastika za informatika. :)
2017 01 20
ni, vendar ni ona ta ki odloči a se bo to izpeljalo ali ne, lahko preda samo informacijo oz. predlog naprej :) sicer pa sori, ampak tukaj gor punce res rabijo redarja ali policaja, ker se nekatere ne znajo držat pravil. če so pravila in če smo skupnost naj pa to upoštevamo in prav je, da se to spremlja in blokira kršitelje. če bi pa rada spet imela nedostopen forum in da vsakič ko klikneš na kako stvar ''opa, nekaj je šlo narobe'', pa vseeno če forum kar lepo zapremo in gotovo :D nevem kakšne imaš ti izkušnje, ampak ta nova adminka je meni top :D redno se vpisuje, odgovarja na sporočila, vzdržuje nek red, blokira kršitelje... skratka opravi delo
2017 01 20
Ali pa menjaš zlo pocen pa vidiš da se tvoj kos prodaja naprej po zelo večji ceni :) se že parkar zgodilo. Mi je pa všeč butik na hrvaškem majo punce striktna pravila in se jih držijo. Tudi najboljše prodajalke z 500+ odzivi so blokirane takoj če se ne držijo pravil :)
2017 01 30
plis bi rada dodala da imajo na forumi zelo zanimive teme in ne reklame kot je praksa tukaj :)
2017 01 30
Se dogovoriva za nakup, pošljem dodatne slike, vse super, pošljem osebne podatke in ...... NIČ. Ne duha ne sluha ...... ???
2017 03 02