Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Nalaganje artiklov in registracija

Ojla, zpet jaz [:tihsmeh] Končno mi je ratalo priti do delujočega interneta, da razložim tole zmešnjavo. Z ekipo smo se odločili, da bomo strani dodali nove funkcije, vendar smo ugotovil, da moramo del strani temu tudi ustrezno prilagoditi. Zato se je začela pojavljati napaka pri nalaganju artiklov in registraciji, ki smo se je že lotili,vendar smo imeli malce smole z tole preteklo nevihto, kjer je udarilo točno na Telemachovo vezje in smo ostali brez interneta [:prestrasen] Stvari se zato premikajo pooooooočasi ker čakamo na zeloooo pooočasen servis, zato se vam za nazaj in za naprej opravičujem za vse neodgovorjene maile, morebitne neprimerne artikle in napake na strani itd. na voljo imam internet čez dan samo na trelefonu [:jok] Na žalost ne morem reči kdaj se bo vse zrihtalo, saj majo tukaj vajeti v rokah računalnilčarji, upam pa da bo čimprej da bomo vsi srečni in zadovoljni. Lep pozdrav, Anamarija
2013 06 10
nove funkcijeeeeeee, juhej [:ljubek]
2013 06 10
Se že veselimo, da jih vidimo / preizkusimo [:ljubek]
2013 06 10
sem že radovedna, kakšne nove funkcije nas čakajo.. [:ljubek] [:nasmeh]
2013 06 10
Yaaaaay komaj čakam, da vidim novosti :))
2013 06 10
Aja, jaz bi še predlagala eno super funkcijo, če bi bila možna - in sicer 'SPREMENI VRSTNI RED OGLASOV' - da bi se dali artikli oziroma oglasi poljubno razvrščati (glede na željo uporabnika) ... Ker trenutno je narejeno tako, da če jih želiš recimo združiti po kategorijah / vrsti, barvi, ipd., moraš na vsak oglas posebej klikniti in dati 'spremeni' -> 'shrani'. [:nasmeh]
2013 06 11
Jz bi predlagala še ločitev številk za čevlje od številk za oblačila, saj npr. ko iščem oblačilo št. S oz. 36, ga nekatere dajo pod S, druge pod 36 (tudi sama se težko odločim pod kaj bi ga označila), kar je nepregledno in zamudno pri iskanju. Upam, da sem razumljivo napisala [:nasmeh]
2013 06 11
Jaz bi pa predlagala možnost rezervirano ;)
2013 06 13
jaz pa predlagam, da se omogoči možnost pisanja večih odzivov, ker zdaj pod vsako kategorijo (O prodajalcu in O kupcu) lahko povsod napišeš samo enega pozitivnega isti osebi.. [:nasmeh]
2013 06 15
Jaz imam še en predlog, če bi se v inboxu/zasebnih sporočilih lahko uredil manjši iskalnik uporabnika, ker jaz imam preko 70 strani pogorov in potem scrollam skos, da najdem neko osebo, to bi bilo fino, če bi se dal kakšen programček napisat :)
2013 06 17
Še nekaj.. Vedno isti problem! Punce pišejo ŽELIM ali celo REZERVIRANO za določen artikel, ali vprašajo če sem za menjavo, odgovorim, in potem ni več nobenih besed. Se mi zdi bolj korektno, da bi povedale, da jih več ne zanima. Hvala. Lep pozdrav vsem, Mariarosa
2013 06 18
Zakaj mi ze 2 dni ne gre slik nalagat [:jok]
2013 07 05
ja tudi jaz sem rezerviralaza precej časa in potem ne duha ne sluha,zelo grdo :(
2013 07 12
Mene pa nekaj zanima...Že trikrat sem naložila izdelek, nekdo mi ga pa vztrajno briše!! Japonke iPANEMA...nevem kdo ima to pravico, saj slike niso izposojene iz interneta ali karkoli drugega...prebrala sem pravila, zakaj se izdelki odstranijo in nič od tega ni bilo. Prosim za pojasnitev tistega, ki mi briše in ne razloži zakaj?!
2013 07 28
imam idejo... pod rubriko "obutev" nisem zasledila button za žabe, nogavice, ...skratka štrample [:rezoc] lahko bi ga dodali?
2013 08 07
1 2