Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Samoporjavitvene kreme? Spreji? Kakšna dobra izkušnja?

iščem nekaj kar dejansko ne smrdi. :")
2018 05 21
Poglej v kaksnem dm-u , tam sigurno majo kaj. Jst vse kar rabim grem najprej tja in sigurno najdem vse kar iscem. Lp
2018 05 22
Jst se poleti ne sončim več... samo še samoporjavitvene furam :) v drogerijah boš težko kaj dobrega našla, no odvisno kaj želiš. Če želiš kvaliteto (beri dolga obstojnost, lepa močna barva) boš morala kar nekaj plačat in naročit iz tujine. Če pa želiš samo da ne smrdi, pa nwm no. Odpreš zamašek in povohaš :D od diorja je kul, sam je že kar cenovni rang. Od ugodnejših pa dove, l'oreal, alverde meni osebno :)
2018 05 22
Uh ne drogerije imajo itak kar nekaj... Ni sans hehe. Smrdljivo... Cena mi ni vazna. Diorjev mi ni bil ok. Lahko tudi iz tujine, je kaksen dolocen artikel, da je vreden hvale? 🙂 Nekje do 5dni obstojnosti pa da ni oranzen, da nima vonja ko se spotis... Najbolj me moti vonj od vseh teh cenenih kremic, ki res smrdijo.
2018 05 24
Dostikrat krema ne smrdi, dokler ne naneses. Tako da to da odpiras zamaske in vohas ni resitev... 😏
2018 05 24
Ja 5 dni je eno normalno povprečje. Jaz se mažem 3x tedensko na 14 dni dokler dobesedno ne razpade na meni in se začnejo beli flekci :D baje so odkirli najobstojnejšo samoporjavitvena ki traja 14 dni brez da razpade, cena je pa tudi. Nisem probala..
2018 05 24
Vonj pa je ja :/ vonj bo v vsaki, ker to je vonj teh kemicnih sestavin da porjavis. Res pa je da drazje firme to nekak omilijo z dodanimi parfumi itd.
2018 05 24
Ooo hvala 🙂 bom narocila.
2018 05 25
Sama uporabljam sprej od Garnier-ja, ki ga kupim v Milerju. Ga uporabljam že pomoje 3 leta. V tem rangu je pomoje en boljših, res pa je da ima tak vonj, ki pa kmalu mine. Krem pa še nisem probala, ker si ne upam. Je pa zelo važno, da si prej narediš piling celotnega telesa, se namažeš z mlekom za telo in potem posprejaš, da dobiš zares enakomeren ton barve.
2018 05 29
Upam, da nekoč sprobam kaj dražjega oz. da je mal več kvalitete :D
2018 05 29
Drugače pa imaš toniranje v kozmetičnih salonih, ki pa je kaj finančni zalogaj. No, sama mam študentski budget :D ampak sem prebrala, da greš lahko naslednjič šele, ko se ti prejšnja barva popolnoma izpere pa me je malo minilo :)
2018 05 29
Toniranje pri meni odpade. Se prehitro izpere ce si 4x na dan v morju... 😏
2018 05 29
Btw Nivea ima nov losjon naredi lep ten. Ne dela flekov. Ce te vonj ne moti potem priporocam. 🙂
2018 05 30
Hvala, bom sprobala 😊
2018 05 31
Naslednji dan ni vec vonja 👏👏 sem pa vzela tistega temnejsega, kljub svetlo polti pa je top. Nardi lep naraven lesk...
2018 06 01
1 2