Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

prodaja 2023

Zdravo punce, povejte mi ali ve kaj prodate? Jaz sem v zadnjih 3 mesecih dobila 3 sporočila, od tega sem realizirala 1 prodajo, 1 sporočilo je bilo za menjavo... Koliko je butik sploh obiskan? Na FB je sicer urejena FB stran in lepo število všečkov strani.
2023 08 24
Jaz vsake toliko prodam kaj, nekaj stvari sem tudi kupila, ampak se ne more primerjati s prodajo pred nekaj leti.
2023 08 25
Vsak dan dobim sporocila “Želim si” potem se pa nikoli več ne vpišejo na Moj butik😅
2023 08 26
Če bi na vsak 30-ti "želim si", ki ga prejmem, realizirala prodajo enega izdelka, bi jaz mela prazen butik 🙈😅 Prodaja je res boga, tudi sama opažam, ampak po moje so vedno bla neka nihanja. Pa pozna se razcvet online trgovin, kjer so dolga obdobja za vračila in gratis ptt.
2023 08 26
Smo vse na istem :) Spomnim se pred 7,8 leti da sem prodala na butiku ogromno, vsak dan sem pošiljala pakete :) 8-) Ampak ti časi so žal mimo, ker v Kiku dobiš majice in vse ostalo ful poceni...
2023 08 29
Žal zadnje čase res skoraj nič več ne prodam, prejšnji mesec je po dolgem času šla ena torbica in en par čevljev ,:( Veliko izdelkov sem zbrisala, ker mi je tečno, da stvari stojijo dalj časa doma nedotaknjene in sem jih tudi raje podarila rdečemu križu. Ima katera izkušnje s prodajo na depop/poshmark? So te strani sploh na voljo v Sloveniji in kako se prejme plačilo itd.? Imam namreč več vintage kosov, ki se mi jih niti ne zdi smiselno nalagat na to stran, ker so stvari vredne precej več kot pa drobiž, ki bi dobila zadnje od prodaje na bolhi ali pa butiku.
2023 09 07
Morda je težava v tem, da marsikdo sploh ne ve, da ta stran obstaja, odkar je FB marketplace postal tako razširjen. Tudi jaz sem za to stran izvedela šele pred kakšnim tednom, povsem po naključju, ko je ena punca v svojem oglasu na FB objavila link do svojih oblačil, ki jih prodaja tukaj. Morda je čas za kakšno promocijo strani, sploh ker rabljena oblačila in drugo postaja vedno bolj priljubljeno zaradi manj odpadkov itd.
2023 09 08
Ne vem, če je ravno tu prava tema pa vseeno probam... Sem nova tu, bolj za nakupe kot za prodajo pa sem malo zmedena. Dvema sem pisala, da bi kupila nekaj pa že cel teden ni odgovora. Zdaj pa ne vem, a bi morala še kaj kliknit, se kako drugače pofočkat ali samo pač ne vidijo sporočil? Hvala! Petra
2023 09 11
Poglejte kdaj so bile nazadnje prijavljene… pa vcasih ce posljes samo “Želim si”, mogoče ne odpišejo… tudi sama na taksna sporočila ponavadi ne odgovarjam, ker potem itak nikoli ni nobenega odgovora več> jeršin: > Ne vem, če je ravno tu prava tema pa vseeno probam... > Sem nova tu, bolj za nakupe kot za prodajo pa sem malo zmedena. > Dvema sem pisala, da bi kupila nekaj pa že cel teden ni odgovora. Zdaj pa ne vem, a bi morala še kaj kliknit, se kako drugače pofočkat ali samo pač ne vidijo sporočil? > Hvala! > Petra
2023 09 12
Ja, včasim ko punce niso dolgo aktivne enostavno ne dobiš odgovora, ker pozabijo na butik. Na FB profilu od Mojega butika so skos zanimive objave, ampak je prodaja tukaj res slaba. Vbistvu ne dobim niti povpraševanj. Na FB oblačila gredo skoraj takoj, tukaj pa jih potem samo zbišem ko prodam in počasi zgubljam motivacijo da bi kaj novega nalagala.
2023 09 12
Na FB prodajam na Marketplacu (tam prodam najmanj oblačil), največ pa po skupinah: - Kupuj/Prodaj SAMO STVARI ZA ŽENSKE - Prepolna ženska omara - Ženska prepolna omara - OMARA - Moja modna omara, ...
2023 09 14
> nikashop: > Poglejte kdaj so bile nazadnje prijavljene… pa vcasih ce posljes samo “Želim si”, mogoče ne odpišejo… tudi sama na taksna sporočila ponavadi ne odgovarjam, ker potem itak nikoli ni nobenega odgovora več> jeršin: > > Ne vem, če je ravno tu prava tema pa vseeno probam... > > Sem nova tu, bolj za nakupe kot za prodajo pa sem malo zmedena. > > Dvema sem pisala, da bi kupila nekaj pa že cel teden ni odgovora. Zdaj pa ne vem, a bi morala še kaj kliknit, se kako drugače pofočkat ali samo pač ne vidijo sporočil? > > Hvala! > > Petra ma kaj ve ne dobite sporočila na mail, ko vam kdo piše? jaz na MB ne hodim avtomatično, pridem, če mi kdo pošlje zanimanje, ker vidim sporočilo na mailu...
2023 09 15
> jeršin: > Ne vem, če je ravno tu prava tema pa vseeno probam... > Sem nova tu, bolj za nakupe kot za prodajo pa sem malo zmedena. > Dvema sem pisala, da bi kupila nekaj pa že cel teden ni odgovora. Zdaj pa ne vem, a bi morala še kaj kliknit, se kako drugače pofočkat ali samo pač ne vidijo sporočil? > Hvala! > Petra Mogoce za to ker se nimate odzivov..punce se bojino novih ker je tudi nekaj goljufivk tukaj..ne vem
2023 09 16
Ja, dobim sporočilo na mail, ko mi kdo piše, ampak je problem da sem v zadnjih 3 mesecih dobila samo 3,4 povpraševanja... In od tega realizirala samo 1 prodajo, meni je zdi dost slaba statistika in me razjezijo tele reklame na butiku ko skos skačejo, stran pa ne funkcionira, ne morem spremenit cen in uredit oglasov :s Ne vem kje so programerji da kaj spremenijo na boljše, to čakamo že 10 let.
2023 09 20
Pri meni prodaja pada, ker priznam ne nalagam ne vem koliko novih artiklov-odvisno od obdobja-razpoloženja. Kupim pa dejansko le tisto, ki mi je res najbolj všeč in je tudi zanesljiva prodajalka. Se mi dnevno dogaja, da mi pišejo lažni profili in tega imam tudi že poln kufer. Očitno se kradejo profili in meni že močno pada zaupanje v to stran-MOJ BUTIIK. ADMIN --oz.LASTNIKI te strani MOJ BUTIK bi vsekakor morali bolje poskrbeti za prevare-lažne profile, POSLEDICE, ki jih lahko imamo z odpiranjem lažnih linkov so lahko zelo zelo neprijetne. Kraja naše identitete ima lahko dolgoročne posledice-fizične in finančne. Zato bodimo res zelo pozorne...
2023 10 20
1 2