Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Neodzivnost po nakazilu

Pozdravljene, Uporabnici sem za 2 izdelka nakazala 30 eur, po cemer se je nehala odzivati in se tudi vec ni vpisala na butik. Placala sem ji 19.9., torej 8 dni nazaj. Zmes sem ji poslala sporocilo z obvestilom, da sem nakazala, par dni kasneje spet, da je narocilo za slo skozi in ali je izdelek poslala. Vse brez odgovora. Ali lahko na banki zahtevam vracilo denarja, ali je tu potrebna prijava na policijo? Do zdaj sem za vsak nateg na butiku pac pozrla izgubo teh par evrov, ampak imam vsega iskreno dovolj.
2023 09 27
Nebi smela niti zaupat, da boste dobila paket s samo enim pozitivnim odzivom pa se od melisamely, za katero vemo, da tudi sama nateguje🫤
2023 09 27
Lahko prijavite na policijo, vendar dvomim da boste kaj dejansko dosegli. Obvestite admina na Butiku, da ta profil blokira! Upam, da uredite in dobite denar nazaj.
2023 09 28
> miss11: > Lahko prijavite na policijo, vendar dvomim da boste kaj dejansko dosegli. > Obvestite admina na Butiku, da ta profil blokira! > Upam, da uredite in dobite denar nazaj. Sej blokirali so jo, lahko pa si seveda naredi nov profil takoj.
2023 09 28
Ja, to je tudi res :| Upam, da se zadeva že ureja in da boste dobiti nazaj svoj denar.
2023 10 02