Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Kaj pomeni načeloma ne menjam?

Zdej sem pa res že mal zmedena. A pol taka oseba menja al ne menja? Al menja sam, če sama reče za menjavo?
2013 07 26
pomoje če sama reče za menjavo vsaj meni je tko razumljivo [:nasmeh]
2013 07 26
Potem pa predlagam nej zapišejo tako. Ker načeloma pomeni, da večinoma ne, se pa najde kšna izjema. In potem valda vsak misli, da je tista izjema pri katera bo dotična našla kaj za menjavo.
2013 07 26
pri meni pomeni ne menjam...da nic ne menjam, imam pa za vsak slucaj napisano pod vsakem artiklu NE MENJAM!
2013 07 26
Vesna, ti maš lepo napisan ne menjam. Ampak ene punce majo pa načeloma ne menjam, tu smo potem v dilemi.
2013 07 26
hvala bogu da je ena odprla to temo, sem mislila da sem že jaz blesava...al sploh ne poznajo pomena besede al pa napišejo samo zato ker se lepše stavek prebere [:jezik]
2013 07 26
@bibica [:smeh] [:smeh] Mene je malce zbodlo, ko je ena od teh deklet širokogrudno pisala v temo o tem, kako so ljudje nepismeni in ji pišejo za menjave, če ona ne menja. Potem pa grem gledat profil pa piše načeloma ne menjam. Ja woot, napiši potem ne menjam pa basta, ti ne bo več noben moril.
2013 07 26
Načeloma ne menjam, ker mi je večina premajhno kar prodajam. Razen, če mi je nekaj res prav/všeč tole ima ena uporabnica napisano in mislim da je čist fajn razloženo (se ji opravičujem ker sem kopirala) jaz sem že najmanj 5x naletela na načeloma ne menjam...pa mi zabrusi ne menjam [:zalosten] če bi videla da piše ne menjam niti ne drezam [:smeh]
2013 07 26
Win [:smeh] [:smeh] Ja sej to, exactly..
2013 07 26
Jaz imam napisano načeloma ne menjam, pri meni to pomeni, da menjam za izdelke ki jih imam pod priljubljenimi oz za izdelke podobnim tem [:ljubek] Je pa tako, da jaz vedno, ko mi katera za menjavo piše pogledam če mi kaj ustreza in če mi se brez problema dogovoriva [:ljubek] To pri meni pomeni načeloma ne menjam [:rezoc]
2013 07 26
Če majo punce napisano, da menjajo samo za to kar imajo pod najljubšimi, jaz prečekiram kaj imajo tam, če je kakšen moj izdelek med njimi napišem, če pa ni, pa sploh ne morim :)
2013 07 26
Meni povsem razumljivo - načeloma ne menjavam, le v primerih, če mi je res kaj všeč, na silo pa seveda ne - to je prevod ....
2013 07 26
Js mam napisan ne menjam pa se ene se vedno najdejo k pac ne berejo tega ..
2013 07 27
Ja no,kdo pa na silo menjava?! Na jetra mi gredo s CAPS napisano NE MENJAM, sploh, ko mi potem pišejo za menjavo, bruh. Na splošno se mi zdi, da se ene gredo malo preveč trgovinsko poslovanje tu gor...
2013 07 29
podpis pod Ljubica [:ljubek] sicer pa,jaz mam razloženo: "Menjave načeloma niso možne.Če mi je kaj od vašega všeč,vam pa sporočim" :) sem naklonjena menjavam,ma mi pa gre na jetra 4000 sporočil dnevno a menjam..pa sam to mi napišejo v sporočilo,ne a ne b.sam "menjaš".. [:omoticen] kot da ne premorejo minimalne kulture.
2013 07 29
1 2