Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

poštenost prodajalk

Opazla sem da na strani prodajajo punce veliko replik torbic LV(nova,original,40€ halo?take torbice stanejo okoli 1.400€) ,uhančkov Chanel,Hermes torbic, itd. za katere trdijo da so original pa se že na prvi pogled vidi da niso(če se malo spoznaš na znamke.) Opazila sem tudi da za npr. kopalke ki so iz h&ma in so stale max 25€ še to ne,pišejo da so bile 50,60€ in da so iz nevem kje. Punce mislm da ni fer do ostalih da pišete nesmisle , same verjetno tudi ve nočete da vas kdo 'nategne' ane?:) Pa tudi lahko ste malo bolj točne če že podajate podatke.Jaz sem naprimer kupila čevlje od punce ki je napisala da so cifra 38 in da imajo 10cm pete, dobila sem čevlje št.39 s 13.5 cm pete. [:prepoten]
2013 01 01
Se strinjam, tudi jaz niti slučajno ne verjamem da je 40 eur original LV [:tihsmeh] Poštenost naj bo na prvem mestu! tole s čevlji, kar se je tebi zgodilo, pa je orenk nesramnost s strani prodajalke po mojem mnenju,.. to ni samo površnost, ampak velika razlika v opisu izdelka in dejanskim stanjem.. [:zalosten]
2013 01 01
Se strinjam..punce hocjo zasluziti pod pretvezo da je izdelek original saj nas je veliko poznavalcev in vemo kaj je zares original in kaj ne zato lepo prosim pisite kar je res..ce vam je pa nekdo vbil v glavo da je original pa zalostno..men je to kar malce hecno [:tihsmeh]
2013 01 01
meni tudi... groza, sej že po ceni je vse jasno, da je tole replika... kar se tiče pa kopalk, meni je to nateg... v bistvu si jo zdej razkrinkala hehe ker bodo punce najbrž hitro ugotovile katera je to....
2013 01 01
Nisem govorila o nobeni določeni. Samo nasplošno. Velikokrat tudi recimo majčka Zara stala je 70 prodam za 40. v trgovini realna cena pa 30 al pa celo manj. Res nesmisli s tem da napišeš in si izmisliš kolikšna visoka cena je bila samo zato da dražje prodaš.Bolš bit pol tiho [:nasmeh]
2013 01 01
Ves kaj sem se spomnila..na punco pod imenom salsa...never knows [:tihsmeh] slikice so pa vse iz interneta
2013 01 01
Glede čevljev sem bila pa res jezna. Ker pri petah se 3,5cm kar pozna. Številka mi je nasrečo ustrezala.
2013 01 01
Glede cevljev je pa to visek nesramnosti..
2013 01 01
No, da se laže okoli cen, sem že navajena. Ampak da to proda čevlje št. 39? [:sokiran] Prodaj jih vrniti in naj ti vrne denar!
2013 01 01
nabijanje cen, po kateri naj bi bili izdelki kupljeni, samo zaradi prodaje.. stari trik ja...
2013 01 01
a punce to se dogaja! Sm zasledila eno k prodaja navadne trenirke po 50al pa se vec! Kao orginal! Ja to je roba iz bosne gor pa mislijo da obogatijo z tem! Pa bunde pa tako! Sm bla pred leti dola pa vem da sm kupla trenirko puma za 10eur! Kao orginal! Pa kaj se :-D sam takij se kar nasmejte!
2013 01 01
Tudi ena punca prodaja bundo ki si jo je moja mami kupila v Kiku za 20 a ona jo prodaja za 45 eur in piše kao da jo je kupila prek neke spletne trgovine.
2013 01 01
Ene prodajajo fejk trenirke za 100e pa se prav vid da so iz bosne..
2013 01 01
ojej [:zafurstriran]
2013 01 01
To je se OK s cevlji. Meni je zadnjic zenska posla cevlje - levi je bil st. 37, desni pa 36 [:rezoc] najprej je govorila, da so nenoseni, nato, da jih je imela 1x normalno obute in nazadnje, da ona ima st 38 in si jih sploh ni obula [:prestrasen] wtf!? [:rezoc] ne mores verjet ....
2013 01 01
1 2 3 4