Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

spoštovane punce !

zanima me zakaj nekatere prodajate stvari in ko pošljem sporočilo da bi rada rezervirala neko obleko ali suknjič itd ....ne dobim tudi odgovora ne .....ne prosim da mi nekaj daš zastonj samo za par dni na stran ker bom 10000000 procentov kupila .....jaz to vzamem kot neresnost z vaše strani ....sej razumem da nekatere nočete rezervirati zaradi slabih iskušenj (nekatere imate to v opisu tudi napisano ) in to tudi cenim samo lahko pa bi vsaj napisali da ti pač nisi za take stvari ..... [:Žalosten]
2014 03 26
tudi meni se to dogaja:))
2014 03 26
Res je meni se tudi to dogaja..nezrelo kaj naj drugega rečem :)
2014 03 26
ja sam veliko takih punc ima zeloooo veliko pozitivnih odzivov
2014 03 26
meni se je to tudi dostikrat že zgodilo ja.. pa vidim da je punca dosegljiva, pa ji še dodatno sporočilo napišem, pa nič.. očitno jih starši niso naučili prijaznosti :)
2014 03 26
sej to doseljive so odgovora pa ne ....
2014 03 26
Mene moti tudi, ko punci napišem da bi rada neko stvar kupila in ni nobenega odgovora čeprav je bila vmes že prijavljena večkrat.. Kaj potem iščejo na mb, če nočejo prodat artikla? Pa ko bi vsaj napisala, da ni več na voljo oz. da si je premislila glede prodaje, niti to ne..
2014 03 26
tako je ..lahko bi vsaj napisale da pač ne bojo prodale in tudi nobene zamere nebi bilo vsaj z moje strani
2014 03 26
Jaz sem vedno rezervirala artikel, je šlo nekajkrat tudi na mojo škodo, saj sem vmes izgubila potencialne kupke ampak sem na koncu vedno prodala, pač par dni kasneje :) Glede na to, da se zadnje čase bolj slabo prodaja tu gor, jaz res ne razumem punc zakaj jim je vse tako odveč?!
2014 03 26
Podpišem se pod odgovor butikarce ~mashi306~ Sem se večkrat vprašala, zakaj je punca sploh na mb, če očitno nima interesa prodat. Tako kot praviš ~guganina~, saj ne vprašam, naj da stvar zastonj...
2014 03 27
tako je ypoons in ljubica ...hvala ker me razumete [:Nasmeh]
2014 03 27