Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Klubi, srečanja /

JE KDO ZA SPOZNANSTVO

Zanima me če je katera zainteresirana za spoznavanje med seboj s tem mislim druženje in kakšno kavico lahko tudi iz drugih mest ne samo iz svojega domačega
2015 11 30
ni švoh ideja :) marsikatera punca s katero sem sama sodelovala bi z veseljem šla na kakšen čvek in kofe :) tako je pa,kupi-prodaj-plačaj-in to je to :) ampak SaraBrus mislim da s to idejo,čeprav je dobra,ne bo nič :)
2015 11 30
Ideja ni slaba. Je pa tko da smo slovenci bolj kot ne zadržan narod. Do sedaj vse menjave ali pa nakupe, kjer je bil osebni prevzem je res bilo na hitro 3minutke, toliko da plačaš in vzameš. Se mi zdi, da smo ljudje preveč zaprti vase / ne govorim o vseh ampak o večini. Že tko če neznanca pozdraviš na ulici te čudno pogleda in te po možnosti še celo vpraša se poznamo? ... :) Se mi zdi, da če bi kakšno punco, ki bi prišla po svoj paket povabila na kavico bi celo čudno izpadlo. Ker večina jih je preveč ''uradnih'' :D
2015 12 01
Jaz sem takoj za x-) se pa strinjam z Marijo glede slovenske družabnosti :|
2015 12 03
Jaz sem tudi za :) Marija999 odvisno od posameznika in posameznice, ne posplošuj! ;)
2015 12 07
> MissCool: > Jaz sem tudi za :) Marija999 odvisno od posameznika in posameznice, ne posplošuj! ;) Kopiram : / ne govorim o vseh ampak o večini.
2015 12 08
zdravo! tudi meni se to ne zdi slabo... zakaj pa ne.... zmenimo se, pa katera pride, pride.... treba se je dogovorit za kakšno lokacijo...
2015 12 08