Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

Kaj kupiti fantu za 3 leta zveze?

Punce prosim zanima me kaj bi mu lahko kupila je pa takšen : - miren po karakterju - ne mara ure , zapestnice , prstanov, verižic ( izjema so tiste podobne ploščice z name tag al kako se imenujejo ), - rad je hodu v fitness, - ima rad preproste stvari - obožuje avte , tunning showe ( tudi sam ima preurejen avto , in tekmuje na takih šovih) pa če katera ve kje bi lahko dobila tole verižico z ploščicami pa da dam vgravirat najini imeni pa kdaj sva začela? PROSIM TOLE MI JE ZAENKRAT EDINA IDEJA ! sem mu pa že kupila ; parfume , zapestnico , oblačila , peljala na večerjo ipd hvala za odgovore [:Nasmeh]
2014 05 04
ta je skor tak k moj :P Škoda k nemara ur nost, js sm svojmu kupila uro pa bi lahko not vgravirala sam datum kdaj sta začela :) kaj pa mogoče v koloseju spodi delajo take 3d slike ki zgleda kokr da so not v steklu [slika:5dbac5cf-0bd1-45da-80f9-6f2b3943c5dc] [slika:1f08efb4-81ab-4fa4-8e37-db441330eb6b]
2014 05 04
na 1na dan al pa na kuponko.si majo izlet v benetke :) ni dalec pa romanticno je v dvoje :) al pa mogoce kksn rim ?
2014 05 04
trenutno za izlet moram narediti maturo :PP to greva polet .. veš tinakatarina v kopru nimamo več koloseja :/ a mogoče kakšen center dela to? k newem kje bi loh to dobila , je pa res super ideja !!!:))
2014 05 04
če kaj pomaga, js sm šla najino sliko dat v puzle, sem pa vse prek spleta rešla pa so mi puzle poslali preko pošte.
2014 05 08