Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

zakaj nekatere punce.....

kar naprej pišejo menjam, menjam???? ko pa ji pošlješ sporočilo pa vedno isti odgovor "žal ne najdem nič zase" Vedno nasrkamo tiste punce katere smo res poštene..... [:zafurstriran] komu sploh tukaj gor še lahko verjamemo..... mislim da nas je nekaj malo poštenih....... morala sem to napisat ker se iz dneva v dan ponavljajo iste zgodbe.... [:zalosten]
2013 03 05
Joj, meni se pa zdi logično, da ne vzamejo nečesa, kar jim ni všeč. A misliš, da so te teme samo zato, da si povečajo številko klikov? To je pa možno.
2013 03 05
js ne morem pomagat ce nic ne najdem kar bi mi prislo prav ali pa mi je vsec :/..Drugace z veseljem menjam in tudi z veseljem pogledam v butik drugih [:nasmeh] ..drugace pa kaksne majcke brez rokavov roza,črne,turkize ali pa kaksenega belega pasa za v hlace se pa ne bi branla ;)
2013 03 05
Tudi meni je to normalno, da napišem da ne najdem nič zase.. Fuuul rada menjam, ampak ne artikel ki ga ne nosim za artikel ki ga prav tako ne bom... mislim, da je to razumljivo?
2013 03 05
Se strinjam...punce zlasti menjajo za izdelke, ki so jim všeč in jim bojo služili...v nasprotnem primeru je menjava res ne potreba...je pa res da vsaka punca raje proda kot menja! [:nasmeh]
2013 03 05
če ne najdeš nič primernega zase je težko menjati. Da boš pa menjal samo zato, da boš izpolnil svojo oznako menjam je pa malo smotano in neracionalno...Npr. bom menjala za copate v št. 40, čeprav imam sama 36 št. samo, da naredim menjavo [:sokiran] mislim, da ne... Je pa grozno, ko nekatere zelo grdo odpišejo na vprašanje menjaš in te z parimi besedami zelo pomanjšajo oziroma užalijo.
2013 03 05
jaz pa mislim, da je največji problem v tem, da večina punc prodaja stara oblačila pa tudi, če so res dobro ohranjena. Teh pač nobena ne želi menjati [:zaspan]
2013 03 05
Je mogoče res da ker dobiš odgovor: ne menjam!, da se ti zdi da sploh ne menja..jst ponavadi napišem da nisem nič našla zase, ali da mi ni všeč ali kaj podobnega..
2013 03 05
ja punce imate popolnoma prav.... ampak nekatere vsaki dan pišejo menjam, menjam.... mislim da se tukaj sploh ne splača več menjavat..... bolje da niti ne govorim kakšne stvari sem dobila preko menjav... od umazanih do raztrganih.... katastrofa.....
2013 03 05
Sama sem imela okoli res veliko izmenjav.. In veste, koliko mi jih je dejansko prav prišlo? Malo! Saj je bilo večina stvari znucanih, zmuckanih (nekatere malo, nekatere ful - ampak če mi zatrdiš, da ni zmuckana naj ne bo). Seveda so med njimi tudi artikli, ki mi niso bili prav in so ok. Seveda sem neumna in sem bila pri večini punc tiho, drugim, ki sem jim rekla, sem dobila odgovor, da je to normalno. Ampak moj point je - ne mi o poštenosti. Saj sem sama dobila kar nekaj stvari, ki so letele v smeti :/ Normalno, da sem sedaj pri menjavah veliko bolj previdna, zakaj menjam in najraje osebno, da ne bo nesporazumov. Aja pa še danes sem prav gledala, kako so zmuckane pajkice/hlače, ki sem jih celo kupila od punce tu in ce lepo med top uporabniki.. [:zafurstriran] Ja jezna sem in mislim, da upravičeno. [:zalosten]
2013 03 05
nana1704 imate popolnoma prav.... večina menjavajo takšne stvari da katastrofa.... nevem kako naredijo takšno sliko da so čudovita ko pa dobiš pa primeš v roko, pa jaz niti za v koš niso....
2013 03 05
pikica1 tudi vi imate prav... prav žalostno kaj ene prodajajo... tudi jaz sem jezna in žalostna ko to vse vidim če stvar ni za nosit jo vrži v koš... [:zalosten]
2013 03 05
Tudi jaz včasih napišem, da so možne menjave, vendar le v primeru, če mi je kaj všeč. In če dobim ponudbo za menjavo, pa ne najdem nič zase, to tudi prijazno napišem, ene pa so potem užaljene in niti ne odgovorijo več...
2013 03 05
punce, kaj naredite, ko nakažete denar pa vam ona ne pošlje? kaj naj storim?
2015 12 01
Jaz sem isto dosti menjavala, ampak moji izdelki so bili novi ali pa zelo malo rabljeni, kar se je vidlo po slikah in tudi sem garantirala za to, potem pa naredim menjavo in dobim pulover cel zmuckan, ki sploh ni več za nosit, in tudi ostale stvari ko sem menjala take da ni bilo za nikamor, za to menjavam le poredko. Pa tudi velikim puncam sem tu gor pisala za artikle pa odgovora nisem dobila, ne vem ali niso aktivne ali preposto ne odgovarjajo, take ki niso aktivne bi lahko tudi izbrisali iz butika. Če si nakazala denar, pa ti ni poslala jo kontaktiraj, če se da tako urediti, drugače pa ne vem, ostane ti samo, da greš k njej domov če gre za velik znesek, če gre za mali pa pozabi na vse skupaj. Jaz sem tako enkrt naredila menjavo, njej sem poslala pajkice nove in v zameno nisem prejela nič, kasneje je bila tudi uporabnica blokirala, paziti moraš na negativne odzive pri uporabnicah, ker velikokrat se izkažejo za pravilne. Tako pač je, tu greš na svojo roko.
2015 12 21
1 2 3 4 5