Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Naročanje prek internetnih trgovin /

SHEINSIDE- potrebujem pomoč!

ozdravčljene. Ker čimprej rabim oblekico, sem na strani sheinside našla primerno za določeno priložnost. ne razumem pa to o dostavi. v kolikem času bom dobila obleko? Sem skeptična zaradi oznake shiped in 24 hrs? To pomeni da bo res kmalu pri meni, ali bom vseeno morala čakati do 3 tedne? [slika:b580bd3a-41c5-4fa0-ab1b-e4227f0f8d44]
2014 06 22
to pomeni da ti jo samo odpošljejo v roku 24ur.. boš pa mogla kr čakat en čas useen, razen če daš tisto express shipping pa doplačaš 15dolarjev
2014 06 22
hm potrebujem v roku treh tednov, a misliš da bo prišlo v takem času?
2014 06 22
zna pridt, zna bit pa da je tut ne dobiš, da pošiljka zamuja lep čas, se zgubi itd.. :/ sicer preko sheinside nisem še naročala, sem pa prek ostalih kitajskih strani,pa je tko da učasih dobiš na cajt, učasih pač ne.. glede na to da je navadno poslano,nimaš neke možnosti da preverjaš kje je pošiljka :/
2014 06 22
ma saj prek ebaya al pa aliexpressa sm že aročala in je ful zamudno :/
2014 06 22
ma pomoje da je to isto, usaj mislim glede na to da so use kitajci :D najboljš ti bo znala povedat katera ki je že naročala prek tega ;)
2014 06 22
aja, ena kolegica je zadnič neki naročila prek tega ja, pa mislim da ji je pršlo v roku 2 tednov.. uglavnem dost hitr je dobila paketek. Zdj pa spet odvisn ane :/
2014 06 22
hmm. bom videla, upam sa bo čimprej pri meni :)) hvalaa ;)
2014 06 22