Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

O otrocih /

bejbeeeeeeeeeee prosim, če mi pomagateee!!!! :)

Nobeno
2014 08 09
hahahahahah kera so ena imena mislim lol inaya,ajlan.
2014 08 14
Groza..sej nisem pristašica mick pa franck ampak tole pa sploh niso imena lepo vas prosim no mi grejo kar kocine pokonci ko čujem mamice kričati neka skropucala nametanih črk skupaj ki ne pomenijo nič kot kakšna loti in neli in kot so tale zgoraj aid pa to sploh niso imena no,,,joj joj joj bogi otroci se mi zdi kot bi si norce iz njih delali
2014 09 02
kaj pa je narobe z imenom Aid ? :) sicer ima vsak svoje mnenje ampak če je nekomu to všeč, zakaj ne ? meni so recimo čisto vsa ta imena vredu, ker niso ''standardna'' in so pač malo drugačna.. in če je to nekomu všeč zakaj ne? Če kaj spremljate je reper Zlatko razmišljal o imenu Latifa za punčko, sicer jaz svojemu otroku nebi nikoli dala tako ime, ampak, če je to njemu vredu in všeč, da svojm otroku da tako ime zakaj pa ne ? ~tukaj je bilo pa vprašanje, da pomagamo s tem, da povemo katera 2 imena sta nam najbolj všeč.. če pa nekomu ni všeč enostavno pač spregledaš to ali pa napišeš nobeno in to je to, ker na tak način lahko zelo hitro nekoga užališ, vsaj meni se tako zdi :) Pa lep pozdrav :)
2014 09 03
drugače pa sta meni najbolj všeč : Inaya in Adian, Din :)
2014 09 03
Din&Ajna:) [:poljubcek] [:poljubcek]
2014 11 21
Od moških mi ni nobeno ime všeč, od ženskih pa Sara (brez h-ja)
2014 12 08
Inaya in Adian.
2014 12 17
Taida, Adian
2014 12 27
1 2