Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Nov design spletne strani MB

Kakšen se vam zdi prenovljen butik?
pred 21 dnevi, 04:38
Po pravici, izgleda boljše, funkcionalnost pri pregledu artikla pa je slabša kot prej, slike lahko samo eno pogledaš v povečavi, potem moraš zapreti/izbrati drugo sliko in spet povečavo.
pred 21 dnevi, 06:04
Pozdravljam dejstvo, da so se odločili za prenovo - je bila nujno potrebna. Nad izvedbo pa nisem najbolj navdušena, saj se zdi, da se je spremenili le dizajn strani, ne pa funkcionalnosti, ki bi izboljšale uporabo. Zdi se, kot da so dali v uporabi napol narejen izdelek. Večina besed ni prevedenih v slovenščino (novi izdelki, imena kategorij), ne moreš se premikati čez nove izdelke na domači strani kot prej, pac pa vidiš le prvo stran... Fotografije, ki jih objaviš, so veliko slabše kvalitete kot originali. Upam, da bodo stran se malo pregledali, potestirali in dali v uporabo verzijo, ki bo izboljšala in poenostavila uporabo. 😊
pred 21 dnevi, 08:00
Pri meni trenutno zgleda grozno. Upam da je popravilo se v teku saj se mi naslovi prekrivajo in ne morem odpreti na kar kliknem. Prqv tako prva stran bi morala biti druga barva saj se naslova sploh ne vidi 😏
pred 21 dnevi, 09:32
Meni ni vsec.popolnoma nic pregledno..
pred 21 dnevi, 09:38
Meni je grozno! Sploh preko telefona! In pa grozen prevod, polovico stvari ne razumem.
pred 21 dnevi, 10:21
Verjetno je to samo poskusna verzija in še ni končna. Upam pa da admin vidi odzive uporabnic in da spremenijo / popravijo
pred 21 dnevi, 11:17
Zivjo, prenova je bila potrebna. Vendar pa pogresam pregled artiklov po zgodovini nalaganja. Sama sem namrec imela navado, da sem prelistala za nazaj vse kar je bilo objavljeno. Sedaj vsaj na mobilni verziji ni mogoce listanje brez izbora kategorije. Skoda. Pomeni veliko vec klikanja kot prej.
pred 21 dnevi, 13:09
Pozitivno je da prek mobitela dejansko lahko naložiš artikle, da nič ne šteka kot prej. Super da se je končno zgodila sprememba, ampak spremenili ste samo dizajn in nič drugega da bi bilo bolj prijazno uporabnikom, ali pa jaz ne vidim? Prodaja in obisk pa vsi vemo da žal ne brilira, tko da potrebujete neke korenite spremembe, oglaševanje,...
pred 21 dnevi, 14:04
Dekleta pozdravljena. Res je, kot ste opazile ima Mojbutik nov dizajn. 🤩 Nov dizajn naj bi izboljšal preglednost in funkcionalnost strani. Trentno še ni vse čisto tako kot bi moralo biti in res se vsi trudimo, da vse uredimo v najkrajšem možnem času. Najlepše se vam zahvaljujemo za strpnost. Pozdravčki od Mojbutik ekipe.
pred 20 dnevi, 19:33
Malo bogo zgleda zaenkrat.. sem prvo mislila, da mi telefon crkuje, pa da zato ne gre pravilno naložit strani. xD Me pa veseli, da prihaja do nekih sprememb.
pred 20 dnevi, 23:51
pol prve strani je v češkem (?) jeziku...
pred 20 dnevi, 07:34
Ma po pravici povedano... meni pa to ni všeč. Pregledno??? Ok mogoče sem čudna. Ma meni je bila tista prejšnja verzija bolj všeč... ne vem 1x na dan sem šla gor, kliknila na novejše objav..al kaj je že bilo in skrolala. Zdaj pa moraš odpret vsako pozicijo posebej... ma me mine 🤦‍♀️
pred 20 dnevi, 11:52
Prav je da uporabnice povejo svoje mnenje, ker upam da ga bodo upoštevali pri prenovi strani. Jaz nisem niti prej kaj preveč brskala in kupovala, tko da ne vem kaka je razlika. Definitivno pa je prva stran v neke čudnem jeziku, ki ni slovenscina, morda madzarscina ali češčina in bi to bilo treba urediti. Sicer pa je ne vem kaksna je vasa prodaja na Butiku, moja je namreč porazna in zato se mi pogosto niti ne ljubi nalagat novih artiklov. Sem pa danes naredila izjemo in nalozila veliko novega, da dam Butiku moznost da me preseneti 👍🌞
pred 20 dnevi, 14:05
Kako je bolj pregledno?! A zdaj se sploh ne bo dalo pogledati nalozene zadnje artikle?! Slike obup..pa veliko vec klikanja, da prides do zeljenega.
pred 20 dnevi, 18:25
1 2 3