Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

imam vprašanje glede menjav

Ena uporabnica mi je pisala za menjavo in ker sem se odločila da bom menjala ker mi je njeno krilce zelo všeč sem privolila v menjavo. stvar pa je da ona prodaja krilo za 5€ več kot jaz moje hlače. želi pa da ji zdraven hlač ali pošljem 5€ ali naložim še kake izdelke, za prodajo da si izbere v višini 5 € in da ji pošljem.. ( hlače+ npr majčko) zanima me kaj bi ve v tem primeru naredile? sama nekako nisem navdušena nad njeno idejo ker krilo ni neke znamke, in nekako se mi zdi prav da se menja 1 stvar za 1 stvar..2 stvari za 2 stvari
2014 07 31
se mi zdi, da je ena stvar na eno stvar..krilo za hlače.. kočljivo je če je npr. kakšna verižica pa kavbojke ali kaj podobnega.. tukaj pa jaz nebi doplačevala..pač nebi izmenjala :)
2014 07 31
hvala ker si se opogumila in ne samo prebrala, ampak tudi podala svoje mnenje-nasvet :)
2014 07 31
Jaz sem isto mnenja, da je ena stvar za eno stvar...tudi sama sem že kdaj zamenjala kaj, kdaj sam kak eur v dobrem, kdaj na slebšem...to so pač menjave! Sicer ti je pa sama pisala za menjavo, bi pa kupila tvoj izdelek...saj nobena nobene ne sili v menjavo!
2014 07 31