Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

nesramnost od punce SONNČEK

pred vec kot mesecom sma se zmenili za menjavo..jaz njej jopco ona meni 5majck za puncko..poslala sem ji kot sva se dogovorili..in nato ni nic javla ce je dobila ali ne..ko sem jo vprasala kako je z paketom in kdaj poslje ona..je odgovorila da je jopica poflekana in da je nebo mela..sem se opravicla da tega zal nisem videla in naj mi jo poslje nazaj ali si izbere kaj druga...in rekla je da bo poslala..od tega je ze vec kot mesec dni..jopco mi je ze baje 3xposlala a je nisem dobila..poslala jo jo tudi priporoceno a je nisem dobila niti listka da me karkoli caka na posti in potem jo je cudezno dobila takoj nazaj...in spet poslala in spet je nisem prejela...se najin zadnji pogovor dodam... [slika:46a1090a-b271-4df7-a637-998654f69017] [slika:81121119-333b-41d7-b308-1098c60b4990] [:zalosten] [:sokiran] [:zaspan]
2014 10 08
Nic se ne vidi pogovora, lahko naredis screenshot ( (Fn) + Prt Sc)
2014 10 08
Malo sem prebrala njene odzive in zasledila marsikaj: zadnje case Vsaki punci pravi, da je poslala izdelek raztrgan ali flekasti! Tudi ena ji je nekaj podarila in ji placala postnino, ona bi ji naj vrnila denar za postnino, ampak se do zdaj ga ni videla. Tudi z nekim plascom je bilo isto, ga je naprej poslala ter ga imela 1-2meseca(ne spomnim se tocno) toliko, da ga je verjetno malo ponosla, pol pa ji nazaj poslala, ker kao ni pravi artikel poslala! SPLOH NEVEM ZAKAJ Z NJO POSLUJETE, ČE SE VIDI DA IMA CCA. 10 NEGATIVNIH ODZIVOV (Samo zaradi artiklov, ker je z njim kaj narobe).... RAZGLASITE PUNCO, DA NE BO KATERA SPET NASEDLA, SAJ NI POSTENO DO DRUGIH! KATASTROFA ! Lp [:tihsmeh]
2014 10 08
Glejte,pred pribl.4 tedni je mene tudi kotaktirala in se zanimala za nakup.Izmenjali sva si naslove.Čakala sem pribl. 2 tedna in ji dala neg. odziv.Potem mi je pisala,da je v težki situaciji,zato ni poslala 2 evra.Ok,razumem,zbrišem neg. odziv.Čez nekaj časa sem jo vprašala,če je še za nakup,če ne,dam artikel v prodajo.Ni odgovorila.Zelo me je jezilo,kljub temu ji nisem dala neg. odziva,ker nerada jih dajem.Bi si pa ga zaslužila.Vsaj odgovorila bi mi lahko,da artilka ne bo imela. [:zafurstriran]
2014 10 08
kopiram pogovor... torej od sonnček , pred 5 dnevi, 20:06 paket se je vrnil k meni, poslala sem priporočeno... zakaj nisi dvignila? in prosim za izbris odzivov, ker ni moja krivda, da ne dviguješ paketov :/ mateja.zoja , pred 5 dnevi, 20:28 dobenega paketa nisem dobila..ce si poslala priporoceno mi pokazi racun...in bom zbrisala...postar bi prinesel paket..ali vsaj obvestilo
2014 10 08
sonnček , pred 5 dnevi, 20:33 ja sej... boš rekla, da nisi dobila? tok si me napadala in žalila, pa sploh nism nč narobe nrdila... listka nimam, ker je to blo poslano in teh raznih piltkov ne jemlem, tko kot računov ne.. ti pošljem še enkrat, navadno... če brišeš ti, brišem jaz... jaz nism nč zajebala, sorry mateja.zoja , pred 5 dnevi, 20:35 ce si poslala priporoceno..potem si dobila listek..mislim da zato posljes priporoceno..da imas dokaz...ko dobim jopico. vrnjeno..bom komaj vrjela da si poslala..lep vecer mateja.zoja , pred 5 dnevi, 20:36 pa niti se mi ne gre za jopoco..jaz bi ti jo podarila..ce bi ti bila fer..in rekla...ne menjam..al karkoli..da bi jo rada imela..nebi bilo problema..ne pa na tak nacin...lp
2014 10 08
sonnček , pred 5 dnevi, 20:39 lej, jst take jope ne rabim, pošljem ti jo še enkrat... ok? lahko briševi minuse? in saj lepo zaključvi tole? mateja.zoja , pred 5 dnevi, 20:41 sem ti povedala..ko prejmem jopco bom komaj vrjela da si jo poslala....to traja ze vec kot mesec dni... sonnček , pred 5 dnevi, 20:42 a je moja krivda, da je jopca stala na pošti? mateja.zoja , pred 5 dnevi, 20:47 ja moja ni..jaz nisem bila obvescena da me kaj caka na posti..in ce bi ti poslala priporoceno..bi meni javla..tud lahko bi mi javča stevilko..za izsledit posilko..in stvar bi bila koncana..ko dobim jopico se cujema..lp
2014 10 08
mateja.zoja , pred 2 dnevi, 19:08 se zdaj nisi poslala? bom ti morala se kak negativen odziv pustit mateja.zoja , pred 2 dnevi, 19:10 zdaj bom skopirala ves pogovor in objavila..dabodo vse videle..res me predolgo vleces za nos..lep vecer sonnček , pred 2 dnevi, 19:12 pa kaj teb ženska ni jasn? rekla sm ti, da pošljem danes... mateja.zoja , pred 2 dnevi, 19:12 a si poslala? sonnček , pred 2 dnevi, 19:14 čudn a... itak da sm
2014 10 08
mateja.zoja , pred 2 dnevi, 19:16 jutri ce ne prejmem objavim vse..ker to da posljes priporoceno..pa ne vzames listka pa take..lahko ti svojim govoris..ker ce posles priporoceno potem vzames listek zato..jutri bomo videli in objavim ves pogovor..ze imam shanjeno in pripravljeno da samo prilepim na zid..lep pozdrav mateja.zoja , pred 2 dnevi, 19:16 en mesec posiljas jopico nazaj sonnček , pred 2 dnevi, 19:18 ženska, dej mi že mir... ti si mene okol prenesla z umazano jopo in se začni temu primerno obnašat... še opravičla se nis, sam napadaš me
2014 10 08
mateja.zoja , pred 2 dnevi, 19:21 nic ne napadam..in sem ti napisala poglej prvi pogovor..da zal fleka nisem vidla in se opravicujem...tako da ne govorit na pamet..do jutri pocakam in objavim vse to lepo gor..nisem te pa nic okoli prinesla..ker mi ti nicesar nisi poslala in tako nebo ostalo..ker to ni posteno in vztrajala bom pri tem..in tako dolgo pisala o tem da bo fer.. mateja.zoja , pred 2 dnevi, 19:22 poslala bi mi jopico nazaj in zakljucle bi pred enim mesecem ne pa da vleces to tako dolgo in sami izgovori in lazi...da si poslala...priporoceno celo...tako da lepo prosim..ce jo zelis met povej..ne pa da jo nosis zdaj ze en mesec pa jo bos sedaj poslala nazaj.. sonnček , pred 1 dnevi, 19:40 pa kaj teb ni jasn? ne nosm je, ker je poflekana... pa umiir se raj mal in mi dej mir
2014 10 08
to je bilo to..jopce pa se do danes ni bilo nazaj.. [:zaspan] [:prepoten]
2014 10 08
zelo nesramna, ni dobr da je tu gor takih punc!!!!!
2015 01 08