Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Naročanje prek internetnih trgovin /

aliexpress-naroča katera?

[:nasmeh]
2014 10 12
tudi jaz bi rabila eno ki bo v kratkem :)
2014 10 12
sam cim dlje od te strani, to so taki nateguni da glava boli.
2014 10 14
fuj fuj in še enkrat fuj aliexpress!!!!!! packi eni nemarni kitajski, sam to lahko recem. dobila zadnjic eno majcko s sramnimi dlakami gor :((( skor sm kozlala! pred tem pa naročila en pulover ki je prsu strgan in vs umetn material, še slabs k polester!!!! kot je rekla pegicakiki, sam cim dlje stran.
2014 10 20
se strinjam z svojima predhodnicami ki pravijo da cim dlje stran!!!! naročila eno stvar (naročila majco z dolgimi rokavi), dobila sem pa nogavice! pa še denarja mi niso hotli vrniti prasci!!! tok jezna grrrrrrr! [:zafurstriran]
2014 10 20
naročam že VRSTO let. Nikoli težav,vrnjen denar itn... Če katera kaj rabi lahko jaz naročim. Pogoj : nobenih replik in nakazilo vnaprej
2014 10 22
Kajaravnikar prodajalec ti nima kaj vrnit denarker ga on nima. preden začnete uporabljati oz. kupovati v tujini si je treba dobro prebrati in razumeti kako zadeva funkcionira .
2014 10 22
Ja, Kitajci in njihov Čingliš - chinese english (kot se radi sami pohecajo). Nisem naročala, sem pa slišala, da je ful poceni, je ravno ena kolegica naročila pa zdej še čaka. Me prav zanima ali bo zadovoljna.
2014 11 09