Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Klubi, srečanja /

Ni mi jasno

Ni mi jasno kako lahko nekatere prodajate puloverje iz h&m za 20€, če ste novega kupile za 20€. Mislim, da je namen mojegabutika predvsem, da se znebiš svojih stvari ne pa da služiš tukaj. Jaz prodajam po res simboličnih cenah, in ni moj namen služiti.
2014 10 15
Jaz imam tudi zelo nizke cene,po novem imam vse po 4 eur.Moj namen je,da se rešim stvari in da si nabavim novih.zelo rada tudi menjam.Ne vidim logike v tem,da nekatere imajo res takšne cene,da te na rit vrže.Zakaj???? [:smeh]
2014 10 15
Se strinjam, ampak jaz se s tem preprosto ne obremenjujem - pač ignoriram te oglase in si mislim, da takih stvari punce verjetno ne bodo nikoli prodale po takih cenah... Life is too short to care about little things like this :)
2014 10 15
še bolj smešno je, da je kaka stvar kupljena npr. za 10€ in se prodaja za 15, 20... nekatere dejansko hočjo obagatet tu gor, al kaj? ne vem, al pa te fejk torbice, za ceno 30, 40€ jaz dobim že novo, nerabljeno in kvalitetno... dejte se mal zamislt...
2014 10 15
kok se za bzvz obremenjujete,živcirate.... [:nasmeh] pač stvar posameznika, če ji pase prodajat tko pač nej tko prodaja...sj bo ona na zgubi če bo nabila ceno in nebo nobena kupila... spregledas oglas in toj to [:jezik]
2014 10 15