Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Moda /

Zakaj odpirate teme na forumu potem pa ne odgovarjate?

Prav sla sem prestet, 6 punc je v zadnjih treh dneh odprlo temo na forumu, da menjujejo, sem jim poslala sporocilo in nobenega odgovora, ceprav so bile vpisane. Mislim, zakaj potem odpirate teme o menjavah, potem pa niti odgovorite ne? Po moznosti pa potem se kaksno temo na forumu odprete kako menjate. Ne bi nic rekla, ce ni bi bile vpisane ali bi pa spregledale sporocilo, tudi meni se to zgodi. Ampak nekaterim sem se po veckrat pisala, ko sem videla, da so bile vpisane, ce so morda spegledale moje sporocilo. In spet nobenega odgovora, hkrati pa nova tema na forumu A SE KATERA MENJA. Sej je enako tudi za nakup. Nevem no, da nekdo po tolikih reklamah, treh sporocilih niti enkrat ne more odgovorit, je res mal brezveze.
2014 10 21
Se popolnoma strinjam stabo. Tudi jaz sem zadnjic trikrat pisala za menjavo saj je dva dni objvljala "MENJAVEEE" pol pa nobenega odgovora
2014 10 21
Super bi tud blo če bi vsaka svoje stare teme pobrisala ker butik tako blokira,da jaz po par ur porabim da dva nova artikla objavim ker se stran ruši znova in znova... =)
2014 10 21
nekultura na višku [:zafurstriran] verjetno je pretežko brisat sproti... skoz eno ta isto je pa enostavno objavljat....na vsako uro celo...katastrofa res
2014 10 21
Bruha se mi od teh oglasov [:prepoten] in si z nekom, ki objavla tup oglas na vsako uro res niti malo ne želim sodelovat. Da takšni ljudje ne odpisujejo in še kaj hujšega sem slišala, me sploh ne preseneča
2014 10 21
npr malamalcika je taka, vsako stran vsaj ena objava, ji pišem, pa nič [:zaspan]
2014 10 21
aja, še to, najhujše so tiste ki napišejo: samo danes izjemoma menjam... vsak dan [:tihsmeh]
2014 10 21
Jaz sem ze tolikokrat pisala kateri,da bi rada kaj kupila,NE menjala,pa mi niti na to niso odgovorile... res ne vem, kaj je narobe z enimi, al pa ce je ze prodala lahko vsaj napise da je prodano al pa nekaj.
2014 12 07