Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

Najraje bi umrla :(

vem da to ni za tukaj gor ampak edino tukaj se lahko razpišem o tem kako se počutim ker nimam nikogar komu bi se zaupala...iz dneva v dan je slabše je, imam fanta kateri vidi vse najslabše v meni, nikdar ne naredim nič dovol dobro zanj, skupaj sva nekaj let ampak še vedno misli da sem takšna da bi ga prevarala...nisem takšna punca nikdar nisem varala in niti njega nebi :((( zame je to veliko ponižanje in iz dneva v dan si bolj želim da se nikdar nebi rodila res bi najraje umrla ...stara sem 23 let in bojim se kako bo šele čez nekaj let ko pa že zdaj ne zdržim več, niti staršem se ne morem zaupat ( vem da nisem stara več 15let ampak nekatere lahko zaupajo svojim mamam, jaz ji ne morem ) preprosto nimam nikogar, ki bi mi nastavil ramo na kateri bi se lahko zjokala [:jok] ...še je katera z podobnimi težavami ali sem jaz tako čudna da se me ne da razumet? :(
2014 11 19
Preberi si kakšno knjigo na temo ljubosumja, da ti bo pomagalo razumeti, če drugega ne.
2014 11 19
Mogoče ti to res ni v tolažbo, ampak spremeni razmišljanje. Zakaj ti je tega treba? Pojdi svojo pot na kateri si sama izberi koga boš spustila v svoje življenje, kdo te bo dovolj cenil in spoštoval, da bo lahko v tvojem življenju.
2014 11 19
bom poskusila, z živci sem popolnoma na koncu in zraven njega se počutim kot "drek" nikoli mi ne reče da sem mu všeč ali pa kaj podobnega... mogoče je krivo to da sem mu povedala da se zraven njega ne počutim dovol lepa, že tako imam težave z samozavestjo, pa mi še bol zbija vse skupaj :(
2014 11 19
Sicer nimam nekih izkušenj, ampak po mojem mnenju, če ti fant ne zaupa, res ni vredno, da trpiš zaradi njega.
2014 11 19
Saj imaš prav ampak nevem kaj je z mano...ali je to ljubezen ali pa se bojim bit sama ...že tako nimam nikogar on je vsaj z mano "fizično" čeprav mu nemorem nič zaupat ker se mu vse kar rečem zdi bedasto....moji občutki so totalno nepomembni, ko pa to držim tako dolgo že v sebi se mi pa zdi kot da me bo razneslo [:jok]
2014 11 19
razmišljam že da bi si poiskala kakšnega psihiatra ker me matra tako hudo da se bojim da bi zašla iz poti saj zraven vsega tega sem še izgubila službo in imam zdravstvene težave kar me še dodatno tišči na tla...
2014 11 19
Veliko žensk je najbolj boji kaj bo ko bo sama, pa naj gre to za psihično zlorabo, fizično ali življenje z alkoholikom, odvisnikom.... Dokler ne narediš koraka naprej ne boš vedela. Kaj pa je lahko slabše? Delaš stvari, ki si jih želiš? tam spoznaš nove ljudi? Predno pa kaj takega narediš premisli ali se je v trenutni zvezi splača truditi. Zberi pogum postavi sebe na prvo mesto, njega pa postavi pred dejstvo. Ali se spreminjajta skupaj ali pojdi z dvignjeno glavo sama naprej in začni delati na samopodobi svoje življenju, svojih ciljih. Samo tako boš mogoče našla tisto pravo v življenju, kjer ti ne bo mar kakšna si in se boš sama bolje cenila. Potem te bodo tudi drugi začeli. Samozavest je moč. Vsekakor pa ne pusti, da se vzorec življenja v katerem si sedaj ponovi, ker kot si že ugotovila si v takem načinu življenja žalostna.
2014 11 19
prav imaš ampak me je tako strah naredit ta korak, bojim se ai sem dovol močna za kaj takega če res zmorem čisto sama naprej, cel čas me to muči ker se zavedam če ga postavim pred destvo zagotovo nebo izbral tega da se spremeni saj on v sebi ne vidi problema, problem je seveda v meni...njegov ego mu nebo dovolil da se spremeni..zbiram pogum da naredim ta korak ampak res nevem kako bom to zmogla sama [:jok]
2014 11 19
Ko ima vrag mlade, jih ima navadno dosti. Zdaj ti gre vse narobe, vendar vedno ne bo tako. Kar pogumno naprej. NImaš nobenih prijateljic, ki bi ti bile v oporo? Sigurno si bolj močna, kot se ti zdi ta trenutek. K tvoji slabi samozavesti je pa tako največ pripomogel on in to, da se sama sebi ne zdiš dovolj močna, je povezano tudi s tem.
2014 11 19
Pred tem fantom se nared samozavestno mocnaaaa si in use ti lahko rata!! Deli se hladno kokr da tije usen in bo vidu da si mocna sama in te lahko izgubi usaj probi bos videla da bo pomagalo cene pa probi it stran od njega nekjeee je fant kije pravi zate in tega nerabis trpeti. Solo imas sluzboo lahko najdes kerikoli bos videla svet glej pozitivno in use se bo spremenil ceprov tije zdej tesko in ne vidis tegaa bos spoznala cez cas mogoce ze jutri ves da sama zmores useee!! Glavo gor dvign pa mu res da ce bo se naprej tak bos sla svojo pot sama naprej. Ali se spremeni in mi pokazi dasime vredn.. Nekaj takega srecnooo mlada sij uzivi laaaaajf use je pred tabo se usee
2014 11 19
imam prijateljice ampak to so takšne za katere obstajam samo takrat ko imajo one težave, če jaz povem svoje jih vejo vsi ostali ne samo one...zato sem raje tiho in držim v sebi to pa me strašno razjeda, vem da je za tole slabo samozavest večinoma kriv on...ko mu omenim da me kaj teži in da bi se rada pogovorila me začne nadirat kako samo jamram..niti do konca mu ne morem povedat kaj me teži in je že vse narobe... mislim da bi mi uspelo it naprej če bi imela koga ob strani, tako ko pa sem čisto samo pa je zalo težko saj me nišče ne spodbuja in že lep čas nisem bila deležna nikakršne pohvale za karkoli, prepričana sem že v to da v življenju ne znam naredit nič dobrega, vse kar naredim je narobe oz. neumno...
2014 11 19
Pomoje se bojiš bit sama, oz. misliš da brez njega ne moreš. Itak da lahko. Mam podobne izkušnje s svojim bivšim, tud on je mislu da je najlepši, pa najboljši. Pa tud dnjebovim tastarim nikol nism lih pasala, sicer mi nikoli niso rekli nč grdega, ampak začutiš kdaj si nezaželjen. Pol bo sm ga pa pustila, je pa teku za mano, pa mi obljubljau 1000 stvari, sam ne hvala, prepozen si. Zaradi njega sm tud imela probleme s samopodobo. Potem sm pa spoznala nekoga, in mi je zdej super res. Tako da, samo pojdi proč od njega, čimdlje, pa ne vrjem praznim obljubam, ker to je takšen karakter in se nikol ne bo spremeniu, žal.
2014 11 19
na tvojem mestu bi se znjem usedla in pogovorila ce nebi videla da gre na boljse bise umaknila ceprov je tesko ampak bols prej kot pa prepozno. Sicer nevem kaksen je nasploh lahko daje dobr fnt v drugih pogledih ampak ze to da ti zbija samozavest in ne pomaga pri 23 letih je zeloo nezrelo! Kaj pa ko bojo otroc bose hujs ugl used se in bodd odlocna pa mu rec: moti mee to pa to neznas mi pomagat use morm sama nimam se komu zaupat kokr da me mas samo za blabla.. Ce nebo lepo sprejeu in se spremenil potem jetoto in si te neeee zasluzi. Prvo tibi tesko ampak ceni on bo prsu en drug bolsi cez cas bog ze ve use je z razlogom. Pa ne dajjj se res si se premlada dabi se sekerala enim je se hujs love pride in gre. Najd sluzbo najd si hobije npr fitnes oz karkoli da se zamotis bodi z kolegicaami in uzivi zivljenje ker je prekratko dabise sekeral zrd gluposti ! Goo girl
2014 11 19
Katarina99- veš kaj bi dala da bi lahko bila tako močna kot si bila ti, je pa čisto enako pri mojem fantu kot si opisala ( edino z njegovimi starši se razumem) veš kaj bi dala da bi tudi jaz spoznala nekoga, ki bi me znal cenit, poslušat in da bi se lahko obrnila nanj ko bi mi bilo hudo, tega sploh ne poznam saj za vsako stvar se zaprem v kopalnico in jočem da me nišče ne vidi saj slišim edno "kaj se cmizdiš" in pa " nehaj se smilit sama sebi"...tako da se mi včasih res zdi da že jas pretiravam in da je to kar počnejo ostali ( fant, moji starši) čisto normalno in sem jaz malo čudna...
2014 11 19
1 2