Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Me neki zanima - sem ravno od zdravnika

Ker sem ravno prisla iz dezurne ambulante po dveh EKG jih in nafilana s tabletami....je ze katera imela izkusnjo,da jo je precej mocno pikalo na sredini prsnega kosa med dojkama.Taka zoprna bolecina se zdaj ni cisto OK pa se cmok v grlu...je to res zelodec?Ker sem se ful ustrasla za srce pa se zdaj nimam miru in razmisljam..
2014 12 23
Spoštovani! Srce je središče človekovega delovanja in ljudje so se od nekdaj bali, da bi se s srcem "kaj "zgodilo. Res gre za fantastično oblikovan organ, ki neutrudno dela v našem organizmu. Zelo vas torej razumem, da ste zastavili vprašanje. Najprej bolečina v mišici. Lahko gre res za mišico, ki ste jo morda preobremenili (delo - pomivanje oken, pospravljanje omar -, odbojka, nepravilno programiran fitness...). "Muskelfiber" je ljudski izraz za bolečo mišico po preobremenitvi. Res nas na ta način največkrat bolijo mišice nog, vendar lahko podobno bolijo tudi druge mišice. Lahko pa gre pravzaprav za vnetje požiralnika po tem, ko se ponoči, oziroma v ležečem položaju, kislina dviguje proti ustom in povzroči vnetje požiralnika (ezofagitis). Tudi ta bolečina se lahko pojavlja v področju srca. Največkrat imajo težave s tem ljudje, ki redno večerjajo ali se udeležujejo partyjev. Skratka tisti, ki zvečer pojejo preveč. Ponavadi so ob enem zjutraj zelo utrujeni, saj mora prebavni sistem mleti celo noč. Lp
2014 12 23
Hm, mislim, da je to skoraj sigurno od hrbta.pazi kako sedis, zravnaj se in masiraj....masiraj si timus v smeri urinega kazalca. Od zelodca boli zlicka, to ni med prsmi. Ne skrbi, ni nic hudega, sem skoraj 100%. Ce te se kaj zanima mi kar pisi [:nasmeh]
2014 12 23
Meni se je že podobno dogodilo. ...pa je minilo samo od sebe...tako da me je zagrabila tudi panika. ..res grozen občutek tako da se kar pomiri...:-)...sem imela občutek da bom kr umrla. ..
2014 12 23
Hvala punce za odg. ste me malo pomirile.....pac dr. sumi zelodec ker mi dela ze od nekdaj tezave pa ker imam cmok v grlu...me pa boli oz spika bolj ce lezim na hrbtu....sem pa imela danes naporen dan fizicno in psihicno pa res sem neki tezkega nosla samo ne vem,ce bi me ravno na sredi prsi bolelo...kje pa je zlicka?
2014 12 24
Oh, meni se je tudi to že zgodilo, isto bolečina na sredini prsnega koša, med dojkama [:zalosten] Res neprijetna bolečina, kakor se spomnim. Se je bolečina pojavila kar parkrat na vsake toliko časa, sedaj pa že kar nekaj časa ni. # DoraWard ...O na to pa niti slučajno nisem pomislila, da bi bile težave z hrbtenico poledica te bolečine...Zame pa to čisto drži, da nepravilno sedim (nimam "lepe" drže - se držim "puklasto"), občasno imam tudi bolečine v hrbtenici, včasih res močne. Tudi jaz se zahvaljujem za pojasnila [:poljubcek]
2014 12 24
Imela sem isto tezava zelodec kislina hrbtenica.ne skrbi ni hudega:)
2014 12 24
Hvala punce...saj so naredili dva EKG ja bi ze kaj pokazalo....nocko
2014 12 24
Cmok je od kisline...
2014 12 24
Cmok je tudi od psihe lahko, tako kot opisuje:) zlicko mas na vrhu zelodca na sredi, ce si ful podvrzen stresu ali mas tezave z zelodcem, znabolet ko pritisnes. Za zelodec je mene bolj kot vse tablete pozdravil Iberogast, ki je naraven. Ce pa hodite kaj v italijo vam lahko povem tudi homeopatska zdravila, ki so meni pomagala, ko sem skoraj ze obupala z vsemi zdravili, ki so mi jih dali zdravniki... [:nasmeh]
2014 12 24
Drugace ce bi blo srce bi ekg pokazal, tako da se kar pomiri:) eno meto si skuhaj, dihaj in se ravno drzi, jutri bo ze bolje...:)
2014 12 24