Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Maskara in priporočila

Kakšne maskare uporabljate? Jaz še nisem odkrila maskare s katero bi bila zadovoljna:(
2013 01 17
js že leta in leta uporabljam maskaro dior / diorshow / blackout. edina, ki je vredna svojega denarja.
2013 01 17
Loreal Volume million lashes definitivno najboljša drogerijska, ampak žal testirajo na živalih, tako da Revlon Grow luscious meni osebno najboljšaaaa :)
2013 01 17
Js stavim na maskaro givenchy z okroglo krtacko..meni najboljsa [:nasmeh]
2013 01 17
Pa je to res, da ni pomembna vsebina maskare, ampak bolj krtačka? Ker dostikrat sem prebrala, da lahko enkrat kupiš malo boljšo maskaro, potem pa shraniš krtačko in jo uporabiš na cenejši maskari. Kaj mislite? Ker mene kar boli dati 20 eurov za tako reč. Čeprav je res, da jo imaš nekaj časa.
2013 01 17
Jst sem to probala s krtacko givenchy..in res je krtacka je malce izboljsala nanos in ucinek ne pa celotno maskaro..ce zelis posecti v cenejsi nakup maskare ti priporocam maybelline maskare ali pa bonjour ( ki velja za poceni chanelovo firmo) te so vredne tega denarja..samo js najraje posegam v drazjo kozmetiko ker pazim kaj dan na obraz [:nasmeh]. Ti pa priporocam serum za rast trepalnic in obrvi..trepalnice ti zelo lepo poveca in zgosti in potem se navadna poceni maskara lepo pride gor [:nasmeh]
2013 01 17
pa so te serumi kaj škodljivi? verjetno kemija kot kemija pač.... ker sama sem tudi razmišljala o tem.. imam sicer goste in temne trepalnice, ampak zelo kratke...
2013 01 17
Od ocitovega najboljsega prjatla punca je kozmeticarka in mi ga je sama predlagala in je res fajn baje..je pa res da mores redno uporabljati saj ko enkrat nehas se vrnejo v zacetno stanje..se ti pa ze v 1mesecu pozna in pravjo punce da je super [:nasmeh]
2013 01 17
To bi tudi jaz rabila,ker imam res kratke trepalnice. A je to dostopno tudi v kaksni drogeriji?
2013 01 17
Imas ga v plazi, limoni za muller pa nisem prepricana najbolje da si pogledas malo..lahko pa tudi iz interneta narocis rece se pa dermalashes neki tazga [:nasmeh]
2013 01 17
Pri meni zmaga clinique maskara [:nasmeh], ne odpada nič dol ne draži oči, oči ne bolijo... ker sem dosti časa uporabljala vse druge maskare in so me po vseh pekle oči in bolele ter sem imela rahlo zatečene naslednji dan.... Potem pa sem našla to sicer je okrog 17 evrov ampak je vredna tega denarja [:nasmeh], spere pa se lahko že s samo vodo - imajo jih pa več vrst.
2013 01 17
ja edin to je smotan za serum za trepalnice.. da ga moraš res skoz kupovat, to je kr strošek..., čeprav ga maš za dlje časa..
2013 01 17
ja mislim da je serum ene 50 e...drugače tale givenchy maskara je 26e ampak se res splača saj je super, je pa tut fajn od lancome hypnotic doll ali pa cenejši proizvod vsekakor maybelline...ali pa umetne trepalnice [:tihsmeh]
2013 01 17
maybeline pa še nisem probala.. drugač pa se strinjam s puncami, ki so napisale, da je L'Oreal super, res je, učinek je super ja.. drugače pa sem kar zadovoljna skoraj z vsako maskaro ki jo kupim, vse opravijo nalogo, da podaljšajo.. tudi npr. od Essence, ki so res poceni, so določene ful ok, ampak žal ne vem katere točno..
2013 01 17
sem sprobala essence get big lashes, ki sem jo dobila za darilo vendar meni ni ok, čeprav jo punce hvalijo [:tihsmeh] da nardei res velik volumen in vse [:nasmeh] samo jst sem se nekako navadila na tole givenchy ki jo trenutno uporabljam, pa tudi dior sem preiskusila in je isto super...pri kozmetiki se mi zdi kar je dražje je boljše [:nasmeh] samo tale bonjour firma je pa poceni chanel firma in imajo kar kvalitetne izdelke [:nasmeh] Drugače pa vse odvisno od posameznika enim odgovarjajo tele maskare, drugim spet druge...zato pa jih je toliko da imamo izbiro veliko [:nasmeh]
2013 01 17
1 2 3