Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Ročna dela /

Decupage tehnika - se je katera lotila tega?

Všeč mi je decupage tehnika...bi kakšne artikle spremenila, da bi bili bolj zabavni:) Se je lotila katera te tehnike...če zna kaj napisati iz izkušenj.... Se hitro naučiš te tehnike? Predvidevam, da ni kaj preveč zahtevna. Osnovni pripomočki ter kje se jih da dobiti? Vem, da so osnova serveti:) Pa verjetno potrebuješ kakšno posebno lepilo....ter seveda čopič... Hvala za odgovore [:ljubek]
2015 01 14
Te zanima decoupage ali servietna tehnika? Ker to sta dve različni stvari [:ljubek]
2015 01 14
Ups, pa ne vem razlike. Se mi zdi da se reče decupage ...prekriješ z servetom predmet, ki ga želiš predelati...čeprav, verjetno je to potem servietna - glede na ime....
2015 01 14
Hvala ti za info [:ljubek] No saj se mi je potem zdelo, da mora biti nekakšno takšna razlika. Ja se strinjam trgovine z hobby programom masno služijo na vsaki stvari....če se le, da se je potrebno znajti O super...sem ravno pogledala imam ravno takšno lepilo piše gor - mekol:)) Pogledam linkec Še eno vprašanje - lahko uporabiš navaden lakec za lase? HVALA!!! [:smeh] p.s.: Temo pustim odprto, če se bo še katera lotila te tehnike:)
2015 01 14
Wau, res ste ustvarjalne :) Prvič slišim za to tehniko.
2015 01 15
Ja jaz se pa že nekaj časa zbiram pogum, da poizkusim....:) Mi je res lepo ... tako, da nekaj bo baje že ratalo [:smeh]
2015 01 15
Ne moreš uporabiti laka za lase, ne ne. Raje se pozanimaj v kakšnem Mercator tehnika, s čim lahko premažeš. Ali pa Merkurju.
2015 01 15
O hvala za nasvet, se bom pozanimala. LP
2015 01 18