Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Zdravje /

Izključno za Seboroični dermatitis

Malo brskam po spletu, našla sem že veliko zanimivih stvari, me pa zanima kako se ve doma spopadate s tem? Zanima me prehrana, kaj jesti in kaj ne jesti. Zdravila in maže na recept odpadejo, ker so neuporabne. začela sem uporabljat zobne paste brez fluora in bom zamenjala tudi deodorante, razna naravna kozmetika brez aluminija in ostalih primesi. Najbolj me zanima prehrana, ker zdravniki o tem nočejo govorit, ker bi seveda radi, da uporabljam zdravila, ki na koncu povzročijo še večjo škodo. Zasledila sem, da je treba uživat veliko sadja in zelenjave, meso iz proste reje, čim manj bele moke, belega sladkorja itd... čemu se je še dobro izogibat v hrani poleg kave, alkohola itn.? kako ste ve priredile svoj jedilnik in kateri naravni šamponi in mila so najbolj varni? [:ljubek]
2015 01 14
Bolezni kože so zapacanost črevesja. Spucat črevo pa bo. :) pa ne klistiranje ker to se ne spuca celo črevo,chia semena baje delajo kot metlica v črevesju,ne vem pa če je res. Pa kakšno olje divjega origana,kokosovo olje in podobno,da spuca vse. Baje je ravno dermatitis in ekcem posledica da črevesje ni tako kot mora bit,razn če je kontaktni.
2015 07 08