Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Pomoč z oblačili, bi še kako prišla prav. [:poljubcek]

Zdravo punce [:poljubcek] Jaz pa iščem moška oblačila velikosti M in L, za dva fanta, ki so ju starši zapustili oziroma sta tako rekoč, pristala "na cesti" in so jima dom priskrbeli dobri občani. Fanta poznam, sem tudi z njima osebno govorila ker sem prepričana da potrebujeta pomoč (zaradi slabih razmer, sem jima nakupila hrano), zaželela sta si pa predvsem kakšno oblačilo, ker imata samo vsak po dva para hlač in puloverja, ter nekaj kratkih majic. Torej, če se komu doma "valja" kakšno moško oblačilo velikosti M in L ali čevlji številka 46 in 47, in je pripravljen / pripravljena podariti tema fantoma, bi prosila da me kontaktira. V poštev pridejo tako zimska kot poletna oblačila. Že vnaprej bi se zahvalila, vem pa, da bodo ta oblačila ta dva fanta res osrečila. [:ljubek]
2015 02 17
Jutri ti javim kako kaže s številkami.. [:nasmeh]
2015 02 17
22 in 26. Hvala !
2015 02 17
♥ ♡ ♦ ŽIVJO! ♥ ♡ ♦ ★Zapiram butik in se res želim znebiti vseh stvari! Menjam, nižam cene, pri določenih artiklih je poštnina moja!★ ✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ﹌Ker si res želim znebiti se odvečnih stvari v omari sem se odločila, da lahko artiklu sami postavite ceno in vam povem če je primerna! ﹌ ღ ARTIKLE MENJAM, ampak ne na silo ღ ✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ✿*゚ Piši in vprašaj, ne grizem! *゚✿
2015 02 17