Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

prosim pomoč

Koliko je možnosti, da zanosiš medtem ko jemlješ KT, pa dobiš naslednji mesec menstruacijo? Ali pa ali je možna neprestana napihnjenost ali kaj takega? Vedno sem bila suhica, zdaj pa opažam, da mi 'velik trebuh' oz., vsaj mislila sem, napihnjenost, ne mine.. Prosim za pomoč, hvala
2015 02 17
✿Se opravičujem če motim, ampak prosim preberi✿ ♥ ♡ ♦ ŽIVJO! ♥ ♡ ♦ ★Zapiram butik in se res želim znebiti vseh stvari! Menjam, nižam cene, pri določenih artiklih je poštnina moja!★ ✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ﹌Ker si res želim znebiti se odvečnih stvari v omari sem se odločila, da lahko artiklu sami postavite ceno in vam povem če je primerna! ﹌ ღ ARTIKLE MENJAM, ampak ne na silo ღ ✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋✼ ❄ ❅ ❆ ❇ ✿*゚ Piši in vprašaj, ne grizem! *゚✿
2015 02 17
Verjetnost je zmeri. Ko sem bila prvič noseča, sploh vedela nisem, dokler nisem šla na pregled za službo. Mela normalno menstruacijo, nobenih znakov. In ko sem šla na pregled h ginekologinji, zvedla da sm noseča 10tednov.
2015 02 17
Kakšno vrsto kontracepcije pa si uporabljala, če si jo?
2015 02 17
Mislim, da je minimalna možnost da si noseča. Seveda pa se zgodi da punce zanosijo kljub KT. Pojdi k ginekologu in boš mirno spala.
2015 02 17
nobena metoda ni 100%, seveda. naj opozorim da se možnost zanositve poveča če jemljete KT in antibiotike, saj vplivajo na kontracepcijo. ne pomeni da boste sigurno zanosili če jih jemljete, lahko se pa zgodi. če ste jih mogoče jemali in imeli spolni odnos takrat bi bilo priporočljivo preveriti pri ginekologu. menstruacija pa tudi ni pokazatelj da niste noseči, moja mami ma 3 otroke in jo je mela še 2 meseca po zanositvi. seveda tega ne govorim da bi vas prestrašila, mogoče je vzrok za vašo "napihnjenost" kje drugje, lahko da jo povzroča hrana, eden izmed dejavnikov je pa lahko tudi stres [:nasmeh]
2015 02 17
Antibiotike sem jemala, vendar med jemanjem nisem imela odnosov. Če nebo zginilo, sem bom odpravila k zdravniku, nevem pa, kateremu
2015 02 17
Meni osebno je zanimiv pojav, da imaš menstruacijo ampak si vseeno noseča. Ko sem gledala to na dokumentarcu, kar nisem mogla verjetni kako je to mogoče, sedaj ko sta pa še tukaj dve punci omenili, da je bilo dejansko tako, pa dejansko verjamem. Bi bilo pa zanimivo vedeti zakaj je temu tako oz. kako to, da je to dejansko mogoče.
2015 02 17
Tudi meni se nekako zdi malo verjetno, da bi bila noseča kljub rednemu jemanju KT in temu, da mi menstruacija ni izostala nikoli. Sem pa nekje slišala, da med nosečnostjo nastanejo krvavitve, podobne menstruaciji, vendar ne gre za to.. Bi mi lahko katera pomagala kaj z drugega vidika, glede napihnjenosti? Oziroma kaj bi še to lahko bilo? Pod stresom sem kar dosti, vendar sem zadnji teden jedla bolj malo, večerjala skoraj nič, izogibala se kruhu ter letos začela s tekom že zdaj, tako da nikakor ne razumem, od kje ta neprijetnost.. Sem tudi dosti mlada in ne v zdravstveni stroki, tako da mi je vse to malo tuje..
2015 02 17
glede te menstruacije med nosečnostjo - naj bi bila to neka ugnezditvena menstruacija se mi zdi da (nekje sem slišala ta ali podoben izraz), naj bi prišlo do nje ko se oplojeno jajčece ugnezdi, ona ostala neoplojena pa morajo potem še ven, nekaj takega..boste morali povprašati ginekologa za kaj več, nekje tukaj bi se naj bistvo vrtelo [:nasmeh] drugače sem pa omenila stres prej kot možen vzrok ker se to lahko kaže na vse možne načine - jaz sem recimo ugotovila da stres meni povzroča prhljaj. naj se sliši še tako smešno ( [:smeh] ) ampak je res. vsakokrat ko se pripravljam na izpit oz je pri meni bolj stresno obdobje se mi pojavi prhljaj. telo nam daje sto in en znak da je preobremenjeno [:nasmeh] je pa za napihnjenost lahko krivo tudi to da izpuščate obroke, kot ste napisali ste jedli bolj malo, večerjali skoraj niste - naj bi meli na dan 5 manjših obrokov saj tako prebava hitreje deluje, seveda pa brez težke hrane večer [:ljubek]
2015 02 17
Je mala verjetnost,da bi zanosila a kot so rekle predhodnice, ni nič 100%. Če si recimo kaj bruhala ali imela drisko potem je večja možnost,da kt ni mogla delovati,kot bi morala.. Je v bistvu skoraj nemogoče imeti menstruacijo in bit noseč ampak ja, tudi "čudeži" se dogajajo.. verjetno je to lahko tudi to,da nekatere punce oz. ženske imajo zelo rahlo krvavitev in tudi zelo kratko.. v nosečnosti pa obstaja možnost, da so vmesne krvavitve in po tem sklepam,da punce ne razločijo če so noseče ali napihnjene.. V bistvu pa lahko jutri kupiš v lekarni nosečniški test za prvič in je to to [:nasmeh] ne rabiš takoj h ginekologu letet [:ljubek]
2015 02 17
Še ena uporabnica tukaj je napisala, da je bila mislim da 5 mesecev noseča in je imela M, tak da sploh ni vedela da je noseča... Nočem biti paranoična, vedno sem mislila da je to larifari, ampak očitno je res vse mogoče. Mislim da ženske krvavijo med nosečnostjo (ful pogost pojav) in potem mislijo da je to M.
2015 02 18
Je mogoče. POznam dva primera, ko se je zanositev zgodila kljub kontracepciji. Menstruacija še naprej enaka...čez 4mesece sta pa pogruntali [:nasmeh]
2015 02 22