Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Naročanje prek internetnih trgovin /

POMoč vprašanje??

A JE KATERA ŽE NAROČALA PREKO SPLETA IN DOBILA PISMO IZ CARINSKE POŠTE DA JIM MORA POSREDOVAT RAČUN ??LP
2015 02 18
seveda, to je normalno. pošlješ račun in ko ti dostavijo paket boš plačala še 4,05 eur za carinjenje.
2015 02 18
Kaj te zanima? Zdaj moras preko e poste (mislim,da ja 1004@...) posredovati.podatke o placilu. Jaz to naredim (za aliexpress) copy paste placila.v mojih narocilih in posljem. Ce je znesek nad 25 eur,bos morala.nekaj doplacati. Pa valda se njihove stroske dela. Ce si narocila ponaredek,e potem je druga zgodba. Domov bos dobila nek obrazec o unicenju-precrtaj ga celega in napisi sama izjavo o strinjanju za uniceneje izdelka. Na ta nacin boa ostala brez izdelka,ne bos pa placala stroskov unicenja.... Ce rabi katera se kaj,naj mi pise... Lp
2015 02 18
Jaz sem že prejela, ko sem naročila dioptrijska očala. Sem na carino poslala kopijo računa (mail v katerem sem dobila potrjeno plačilo) in plačala nek znesek (odvisen od teže paketa, vsebine,..) pa je bilo to to. Paket sem potem v roku 3 dneh prejela na dom :)
2015 02 18
do 22 € je brezplačno, če pa je vsebina v paketu večja, potem pa plačas carino in ddv.. jaz sem imela očala za 20 € naročene pa sem dobla kuverto, sem samo račun poslala pa mi ni bilo treba nič doplačat ;)
2015 02 18
DDV je nad 22 e ,carine pa ne plača razen če je naročila za 150 e in več
2015 02 19