Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Oprati ali ne oprati

Pozdravljene, zdaj se mi je že dvakrat zgodilo, da sem prejela majice, ki so smrdele po vlagi, po zatohlem, po zaprtem. Sama se vedno potrudim, da stvari operem ali vsaj kupko opozorim, naj stvar prezrači (če je že čista, a je bila samo v predalu). Zdaj me pa zanima, ali to spada pod pogoje poslovanja ali se da negativen odziv samo takrat, ko je z artiklom kaj narobe [:zalosten] . Grozno je odpreti paket in ti v nos dobesedno udari smrad. [:prestrasen]
2015 02 20
Jst take stvari ne bi oblekla in bi pustila negativen odziv!
2015 02 20
No, da še povem iz druge plati. Nam se je ravno lani pokvaril pralni stroj, vmes pa sem ravno dve stvari prodala. Obe punci sta seveda hotele, da čimprej pošljem, sem se opravičila za vonj in pač naj samo preperejo, ker jaz nimam možnosti... sej to ni nek vlki problem cunjo vrečt zraven. Ampak to je pač slučaj... [:ljubek] Sicer pa raje operem stvar, tudi če ni dolgo stala, ker tudi sama raje prejmem dišečo stvar [:sramezljiv] jaz osebno negativnega odziva za to ne bi dajala, mogoče se ji je zgodila podobna stvar. Si ji kaj omenila? se spomnim enkrat ko sem prejela jopico čisto prepojeno s cigaretami, in sem bila tiho, kar je napaka. Vsaj da poveš, da se ti ne zdi prav... [:zafurstriran]
2015 02 20
Hm, kaj pa če se oblačila držijo še mucke prahu ...
2015 02 20
Meni je najbolj grozno, da odprem paketek in ven puhne smrad po cigaretah. 1x se mi je to zgodilo in sem oblačilo takoj dala v pralni stroj, ker vonja cigaret ne prenesem. [:omoticen] Vsekakor pa za to še nebi dala negativna odziva. Je pa zelo neprijetno, če odpreš takšen paketek. :/
2015 02 20
Ok, hvala.
2015 02 20
Jaz nebi dala negativnega..se mi zdi neumno če je stvar lepa in nepoškodovana..odzivi se naj dajo takrat,ko se res nekoga ogoljufa.. jaz naprimer sem vedno oblačila prala in ko si je katera premislila so spet pristale v škatli za oddajo.. in potem znova prat in spet si vmes katera premisli..aa sorry..tako pa ne.. jaz imam oprane stvari ampak so v škatli za oddajo in se verjetno navzajemo kakega vonja..jaz punce opozorim na to,da si naj obvezno operejo,ker sem sita tega da perem pa likam in pol roma nazaj ..Edino glede čikov sem tečna..takrat opozorim,da to ni ok in da naj naslednjič pazi..in je to to. sorry..moje skromno mnenje.
2015 02 20
se pridružujem mnenju Ksenija88...tudi sama imam oprana oblačila,ampak so oprana tedaj ko se odločim da jih bom prodala,od takrat do prodaje pa niti enkrat.. je nekako logično da ko prejmeš neko cunjo od osebe ki je ne poznaš,da jo vržeš v pralnega..isto kot če kaj kupiš v trgovini,ki je eno stvar mogoče 200 ljudi probavalo... sama nisem "alergična" na zatohel vonj,niti ne ovohavam stvari ko jih prejmem,pač pa pregledam če je z artiklom res tako kot je stranka napisala,ga operem in v omaro.. se pa najdejo tudi take "budale" ki zahtevajo neko potrdilo da je bila cunja v čistilnici [:zafurstriran] pri neki cunji za 5eur pa res nemoreš tega rečti,no... ne rečem da kupiš neki nobel plašč za 300-400eur,potem ga najlažje neseš v čistilnico če hočeš ta dnar skasirati...ne pa pri par eurih [:sokiran]
2015 02 20
Tudi moje mnenje je takšno, da to ni za negativni odziv. Sem občutljiva na take zadeve, če smrti po zatohlem, predvsem pa po čikih - verjetno zato ker nisem kadilka in takoj zavoham dim po čikih, vendar se glede tega ne "vzemirjam". Res je zoprno, priznam, v vsakem primeru pa vržem v pralni stroj. Verjamem pa, da tisti, ki so kadilci, se sploh verjetno ne zavedajo vonja po čikih, no vsaj tako vidim pri svojemu fantu. Glede tega ne delam problema, drugo je če je pa z artiklov kaj narobe - da je strgan, poflakan, pa da ni bilo to nič omenjeno. Je pa seveda lepo, da dobiš lep, dišeč artikel v roke. Verjetno čisto drugačen občutek, kot pa, če prejmeš, artikel z bilokaterim neprijetnim vonjem.
2015 02 20