Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Draga adminka!

No tako je, ... mislim da nisem edina ki se bo strinjala... da zdaj se pa že zjasnite kaj je dovoljeno in kaj NI dovoljeno na forumu... Ker kar povprek brišete teme nekaterih uporabnic ki ne smetijo foruma, samo preprosto kaj iščejo ali želijo pritegnit pozornost... Pridem na forum en kup teženj o menjavah in zavajajočih tem... objavim temo kjer želim punce opozorit da iščem plašč, če mi aktera lahko pomaga... Z OPISOM IN POVEZAVO DO SLIKE!!! Tako kot je napisano da more bit... tema čez 5 minut izbrisana... KAJ tukaj ni vredu? Sem smetila forum? Je bila tema zavajujoča? Sem promovirala stran? Ne izključno pomoč sem iskala... Rečete da lahko opozorimo na večje številke v svojem butiku... odprem temo da imam kar nekaj večjih številk... tema čez 2 minuti izbrisana... pa dajte se nehat delat norca no... Eno temo na dan odprem, pa še tisto mi brišete po nepotrebnem... pa koliko vidim nisem edina... in po resnici... nam grete že malo na živce. Napišite JASNA pravila o tem kaj se sme in kaj ne... ali pa pustite da punce delajo kar želijo. Ker zdaj ustvarjate večjo zmedo kot je bila prej! Ne rečem brišite teme ki so 100x enake napisane, in stokrat gnjavijo za popuste in menjave in kaj jaz vem kaj vse... ne pa teme, kjer 1x nekaj v celem dnevu objaviš pa s tem ''smetiš'' forum... prosim vas lepo no
2013 10 03
točno to se strinjam... sem čisto zmedena kaj lahko napišem in kaj ne se mi zdi da je bilo prej vseeno bolje, ko so bile še menjave objavljene... zdaj predno pridem do menjav me mine...na prvi strani je tista ki je objavila temo 3 dni nazaj...na zadnji 2 minuti...to ni ok paciente, ki 100x na dan pišejo na ZID...te bi bilo treba poštimat
2013 10 03
Jaz sem tud napisala po pravilih da iscem bundico pa je bila tema takoj izbrisana pred parimi dnevi, nevem vec res pomoje bo veliko punc zapustilo butik...med drugim tudi sama razmisljam v tej smeri...nekatere vpovprek pisejo teme za menjave in niso izbrisane pa so res ze tecne z tem..,ce bo katera zelela menjat ji bo tako ali tako pisala, nevem no :)
2013 10 03
verjetno ni cel čas gor in nima časa za vse. [:sramezljiv]
2013 10 03
Saj... makar se naj omeji... men je odgovarjalo da sem tu in tam pogledla katera menjave ponuja, ker jih veliko nima tega zabeleženag na profilu tu pa so recimo napisale da menjajo... Ja res je da so ene pretiravale... sam tiste bi se moglo brisat.. ne pa vseh... sploh pa ne takih ki pa SPLOH ne smetijo foruma... na živce mi gre ker ne morem nič več poiskat, nič več vprašat... mislim halo... naj briše stvari iz forumov, v katere take teme ne pašejo... ta pa bi naj bil za uporabnike MB kar pomeni da bi načeloma lahko počeli kaj hočemo noter...
2013 10 03
Azzurra tut če ni cel čas tu ni opravičilo to da zbriše potem vse nove teme... pol naj briše tiste ki so res brezvezne ne pa tem kjer punce prosimo za pomoč ker je v tej zmedi težko poiskat nekaj in želimo opozorit na nekaj...
2013 10 03
Ja in očitno je tudi moja tema izbrisana...pa samo opozorit sem hotela, kako nekdo spet zavaja punce na MB in nabija cene, da bi lepo zaslužil!! [:sramezljiv]
2013 10 03
Mah tale njena nova pravila so kr nekaj... sploh se več neve kaj se sme in kaj ne... zgleda že tak kod da resnično preprosto na am-bam te teme briše...
2013 10 03
vse lepo in prav,itak če briše brez razloga - ni prav,se strinjam. ma še zmeraj je samo ena.in teh tem,ki si zaslužijo brisanje je 20 na minuto. [:ljubek]
2013 10 03
Pa dobro ti sploh bereš o čem se pogovarjamo? Nikogar ne moti da briše teme... (s čemer si je delo naredila sama, preprosto bi brisala samo tiste ki ne spadajo na določen forum) gre se izključno za to da briše teme, ki so napisane na principu ki ga je SAMA odobrila in napisala kako morejo zgledat še par dni naraj... zdaj so pa zbrisane z ostalimi temami :) jaz vrjamem da ji ni ravno prioriteta mojbutik in da je sama za vse ... sam gre se za ta njena pravila... ker bol ko se trudimo po njih pisat, bolj briše teme... naj jih nekam zapiše in se jih potem tut sama drži
2013 10 03
se strinjam z vsemi, sploh več nevem kako na svoj butik opozorit, oz na kakšne menjave, dodane nove artikle...
2013 10 03
Zna biti frustrirajoče, če ne štekaš pravil, ja. Mogoče jih tudi jaz ne, ampak mi to ne dela problema, ker mi pač za oglaševanje precej dol visi. Ne vem, če ste opazile, oglašuje nekje 20-25 istih vseskozi. Tiste, ki imajo največ prodano, njihovih oglasov praktično nikoli ne zasledite. Najbolj nadležno oglašujejo tiste s celimi 5-imi artikli. Novi artikli se prikazujejo na prvi strani, ne vidim potrebe, da se za vsake nove dodane gate napiše oglas ipd. ipd. Povzetek: Kar se mene tiče, se lahko oglaševanje preko tem to sekundo ukine.
2013 10 03
Mislim da je point prav v tem, da ne smemo več oglaševat naših butikov, problem pa je v tem, da ona sama ne zmore brisati vseh tem.... mislim da bi enostavno morala to rubriko izbrisati.... ker je res polna reklam butikov... V rubriki moda.... se piše kaj je in in kaj je out, v rubriki isčem naj pišejo punce ki kaj iščejo. rubrika pogovori o uporabnosti strani, tlele naj bodo kakšni predlogi za izboljšave... to je to. te teme danes častim poštnino, menjave do polnoči itd so neumne in brezvezne... dejstvo pa je. da veliko stvari na tej spletni strani je za na karitas. ali skor raje za v reciklažo... Moje skromno menjnje o izboljšavi butika:)
2013 10 04
Vsi se strinjamo, da so te teme idiotske in nepotrebne... ampak dobena si očitno ne prebere prav kaj se pogovarjamo... pogovarjamo se o dejstvu da doben sploh neve več kaj lahko in kaj nesme pisat. Ker sem objavila že vsaj 3-4 oglase ki so bili v roku 3 minut zbrisani... ČEPRAV se je šlo izključno za iskanje plaščka, v pravi temi, brez smetenja, zavajanja in izsiljevanja pozornosti... če ne zmore sama... si pa naj pomoč dobi... :) ker briše teme že vse povprek pa sploh gleda ne kaj briše in kaj je ok (ker je namreč sama zapisala da so taki tipi tem dovoljeni!) in kaj ni :)
2013 10 04
Ker zdaj zarad takih ki 5 minut ne morejo zdržat, brez da bi vsaj 10 tem o popustih in menjavah napisale... še vse druge nasrkamo, ki bi pa morda temo za kaj koristnega uporabile :)
2013 10 04
1 2 3